| anonim_4396 a întrebat:

Bunăă. Care ma ajută cu ceva? Ce metine PVP știți? Ceva de genul ca Metin Hammer happy Fundă + vot pentru cele mai multe și bunee happy.

Răspuns Câştigător
| Adriana_5358 a răspuns:

Metin2United asta stiu ca era pvp ...cresti repede ai iteme etc. www.metin2united.ro. Funda :D?

2 răspunsuri:
| tigrutacrinuta a răspuns:

Daca vrei unul cu lv mare iti recomand Lightmetin2. la negustori sunt arme lagendare si la pescar sunt kinguri happy
Joc acest metin si e fain tare.

| infusion a răspuns:

Aici ai registeru:http://anonyymu-metin2.no-ip.org/register/
Downloadezi Abesgaara v3, 7
Si pui in MC.txt asta:anonyymu-metin2.no-ip.org