| roxana123roxi a întrebat:

Bunăă, cum aş putea să scap de volumul părului fără placă?

Răspuns Câştigător
| MrLucas a răspuns:

Vrajeli,dormi cu o caciula pe cap.

31 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Il dai cu o masca si balsam, iar apoi dupa ce il usuci il prinzi intr-o coada si dormi asa cu el.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cred că ai un păr foarte frumos.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

De ce crezi asta?

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Pentru că știi să îl îngrijești.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Dar mie nu prea imi place foarte mult, anyway.Eu il am ondulat si foarte des si oricat as incerca eu sa ii iau din volum, tot nu e suficient de fara volum.laughing

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Lasă că sunt sigur că e frumos așa.winking

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Daca zici tu...Tu cum ai parul? Lung, scurt, drept, ondulat, cu volum sau fara?

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Păi scurt, nu prea îl las să crească că mi se încrețește. Mai mereu mi-l îndrept eu, nu prea îmi place creț și are mult volum.
Tu îl ai lung sau scurt? Ce culoare?

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Mediu.L-am avut lung, dar l-am tuns.E un burgundy acuma.Natural il am un saten deschis.Tu ce culoare il ai?

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Șaten. Mai bine îl lăsai natural(culoarea). Oricum așa cum mi-l imaginez eu mi se pare frumos.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Da pai anul asta m-am vopsit prima oara.M-am saturat 18 ani cu aceeasi culoarelaughing.Am incercat si sa il deschid, apoi l-am facut negru si acum e asa.O sa il mai las o perioada, mai ales daca zici tu ca-i frumos.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Lasă-l! Și wow, ai 18 ani, credeam că ești mai mică.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Am chiar 19 :p tu cati ai ma friend?

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Secret. Ești fată mare de tot.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Aoleu,ma faci batrana? Tu esti mai mic...

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Dacă tu zici laughing Ești la facultate? Ce facultate?

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Secret tongue

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Hai ziii!

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Pai ce tu -mi zici mie ceva?! Hai zi, auzi la el.Asa se vorbeste cu o domnisoara?!

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Da, fii mulțumită. laughing Îți zic și eu mai târziu dacă îmi zici.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Cum a fost si faza cu dorinta.Lasa ca te stiu eu pe tine.Deja am spus mai mult decat tine.
Si la multi ani!

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ți-am spus dorința. Hai te rog...Sunt curios. Mai târziu îți voi spune și eu. Ești o rea.
Merci la fel.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

De cate ori m-ai facut rea pe ziua de azi crying
Nimic nu-ti mai spun.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu mai suntem prieteni. sad

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Iar o dai in interes.
Nu ma intereseaza.Ai spus ca suntem, suntem pana la moarte.
Eu ar trebui sa ma supar fiindca m-ai facut rea de zeci de ori azi.Gata.M-am suparat.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ba nu mai suntem. Și eu m-am supărat, prietenii ar trebui să își spună orice. Ies, mă duc să bocesc. Noapte bună!

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Pai da, nu ca tine, sa nu spuna nimic.Suntem prieteni suparati.Eu mai suparata!
Nb!

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Eu sunt mult, mult mai supărat, tu ești foarte rea și nu mai suntem prieteni și am închis porțile. Nb!

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Ba eu sunt.M-ai facut rea de zeci de ori, nu ai vrut sa imi spui nimic si dupa ce m-am rugat atat de tine sa fii prietenul meu, acum nu mai vrei.Esti cel mai rau de pe pamant.

| Alexandra4500 a răspuns:

Fileaza-l

| saftaiiustin a răspuns:

Il speli si dupa il prinzi in coada