| Mayar a întrebat:

Câți ani îmi dai? Nu mă refer câți ani are femeia de la poza mea de profil.
Că unii tind să mai dea și răspunsuri de genul ăsta.
Deci?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 fix. Daca nu te superi, cati ani ai? happy

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Ma supar. Nu-ti spun! big grinhee hee

52 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi in primul rind nu spui daca esti femeie, la avatar poti pune ce poze vrei, tu poti fii bărbat si sa ai o poză cu o femeie, asa ca virstă c am 30.

| AFR81 a răspuns:

15 ca pui cam multe intrebari.

| RAY a răspuns:

Eu te-as lua la orice varsta numa sa stii sa faci mancare, curatenie, sa fi cuarata, igienica, harnica si sincera si serioasa

| Mayar explică (pentru RAY):

Deja vrei cam multe. Daca iti iei 3 femei, sigur o sa aiba in total toate calitatile doritewinking

| RAY a răspuns (pentru Mayar):

Da pe tine te iau in haremul meu oricum esti

| Mayar explică (pentru RAY):

De ma iei in harem, pe langa altele, o sa zbori curand printre ingerasi big grin

| RAY a răspuns (pentru Mayar):

Dar ce esti ingeras minor? auleu sunt pedofil de ingerasi mai nou, ea zi vi cu mine la cules de mere noaaptea in padure ca mi frica de demonii de acolo?

| Mayar explică (pentru RAY):

Vin la aruncat de mere in tine, prapadit ce esti devil

| RAY a răspuns (pentru Mayar):

Las ca stiu ca ai vrea dar nu te lasa mamica

| Mayar explică (pentru RAY):

Deja o iei pe aratura, esti lud?hee hee

| LoveSleep a răspuns:

Vreo 30, dar ai sub 22 si probabil peste 17.

| KillMePlease a răspuns:

în jur de 20?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

16-17 ani

| syd2 a răspuns:

Iti dau 35, 36 spre 40 incolo.

| Croampa a răspuns:

As crede ca ai intre 16 si 20 de ani... thinking

| Lawliet14 a răspuns:

13-14?

| Sociopat a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16-17 thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30-40

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau 10 ani....cu executare laughing

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Unde? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Aici. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Federal_Correctional_Institution,_Lompoc

Bucura-te, mergi in America laughing

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Atunci daca tot ma duc acolo, macar sa fac o fapta care sa merite. Ce ai spune sa te fac ingeras? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce răspunsuri dai, probabil 12-14.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te faci singura ingeras. Numai mortii se duc. Noi mergem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cate vad stii sa scrii corect gramatical. Ai invatat ceva la scoala. Nu pot spune ca ai lipsit. Dar nu am de unde sa iti stiu varsta. Nu sunt vrajitor.

A, stai ca-l intreb pe Gog ( castigatorul de la Romanii au Talent ).

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Mai,tu nu ma vezi, fizic, doar psihic. Ei bine, pe acest psihic intrebam daca nimeriti varsta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 17 cu mare indulgenta

| Xpressurself a răspuns:

Da stii ca nu-i frumos sa-ti spunem. daca mai uita la intrebarile si raspunsurile date de tine as zice ca esti o femeie matura insa prefer sa te fac de vreo doua zeci de ani din cati ani ai si sa spun ca o tanara bine.

| L1feDRAIN a răspuns:

10...bine 20 nu 15 eh lasa 16.

Am vrut 1, dar m-am rasgindit.

Răspuns utilizator avertizat
| Happyjump a răspuns:

Probabil in jur de 69 de ani, atât am si eu.

| Daniellllll1 a răspuns:

20-30

| vaporwave a răspuns:

22, 23, 24?
cam pe aici, zic eu

| IonutCG90 a răspuns:

Păi nu mi-ai spus vârsta ta dar te-am cam spionat. Deci nu răspund ca să nu fac inutilă postarea ta big grin Îi las pe alții să ghicească.

| IonutCG90 a răspuns:

Minte-12
Aspect-76
Suflet-nemuritor laughing... tongue

| IonutCG90 a răspuns:

Oricum donșoară, lăsând gluma de-oparte, un om nu se judecă după vârsta sa. Sunt oameni foarte maturi si inteligenti minori, sunt oameni foarte imaturi si stupizi majori. Si vice-versahappy. În concluzie, poți avea 12 poți avea 20 poți avea 50 poți avea oricât happy

| Mayar explică (pentru IonutCG90):

Stiu. Tocmai de asta intreb. Nu imi vedeti fizicul, ci doar ce se ascunde in mintea mea. Pe asta va cer sa imi dati nota, pardon, varsta