| RAY a întrebat:

Ca sa iti faci o pagina de internet cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Cand spui "pagina de internet", la ce te referi mai exact? Daca te referi la domeniu (Nume.com; Nume.ro; Nume.net etc.) pretul variaza (intre 7 si 12 euro pe an). Totusi, pentru a-l pune in functiune, vei avea nevoie si de o gazduire web. Gazduire web poti gasi gratis sau de la 1 euro pe luna.

| RAY explică (pentru Ronnix):

Tot man, inclusiv desigen

| Ronnix a răspuns (pentru RAY):

Pentru domeniu (Nume.com, Nume.ro, Nume.net etc.), iti recomand: www.romarg.ro
Pentru gazduire iti recomand: www.Hostinger.ro
Pentru platforma de baza, iti recomand: www.Wordpress.org (Continutul site-ului in sine, cu design cu tot.)

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Depinde, daca vrei/poti sa o faci tu, te mai costa doar host-ul si chestiile alea. In schimb, daca nu stii, vei avea nevoie de oameni, designeri, programatori sau mai stiu eu ce, in functie de ce-ti propui cu site-ul.

| Delilahhh a răspuns:

Poate fi si gratuit, de exemplu pe Blogger