| FlorinMarius123 a întrebat:

Cand ar fi posibila venirea ``apocalipsei``? Si daca va veni vom putea supravietui? Ca am citit intr-o carte care spune ca apocalipsa va veni atunci cand un virus va infecta omenirea si ii v-or transforma in creaturi...

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Te referi la Apocalipsa scrisă de Ioan?

| OldSoul a răspuns:

Cand o sa vina apocalipsa o sa vina, ce o fii pe atunci aia o fii, nu ne vom putea ascunde de ea, pana atunci, noi sa fim sanatosi.

| Dorugar a răspuns:

Da apocalipsa va veni si pentru tine atunci cand vei fi mai bine pregatit cultural si vei stii ca Apocalipsa este numele in limba greaca data Revelatiei!
Iar Revelatie vei aveá si tu atunci cand vei descoperi ca religia este o facatura mincinoasa cu scopul de a manipula si beli masele de ignoranti

| Elisa2809 a răspuns:

Nu exista