| Florentina9210 a întrebat:

Cand ati trecut ultima data printr-o situatie penibila?

eu chiar duminica, stateam in curte cu mama, matusa si unchiul, la un moment dat trece preotul pe strada.

Eu la mama : uite popa, popa
Dar mama: uite ca se uita omul incoace, tampito, te-a auzit laughing m-am simtit un pic penibil

36 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-i intreaga la cap mata ea s-a facut de ras

| Florentina9210 explică (pentru mgtow):

Nu chiar. Omul chiar se uita la mine in curte.

| mgtow a răspuns (pentru Florentina9210):

Ea nu trebuia sa te injure

| Florentina9210 explică (pentru mgtow):

Da nu m-a injurat,. Asa e vorba ei. Tampito, ametito etc.

| Drimmero a răspuns:

Inainte cand imi pierdeam orice noapte jucand fifa in retea si cand ma ofticam si pierdeam, incepeam sa injur si sa spurc toti jucatorii acolo pana ma auzeau ai meirolling on the floor))

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Urat! Niciodata nu mi-au placut baietii care injura, indiferent de situatie. dar se pare ca nu sunt singura nebuna.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Vremuri si vremuri, doar amintirea a mai ramas de jocul ala! Acum nu prea mai injur asa fara vreun motiv, incerc sa rezolv orice prin ratiune, nu prin forta sau prin jignire!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Chiar daca te mai supar, nu ma injuri? (in gand)?hee hee

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Da' ce treaba am sa te injur? Nici intr-un caz/

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Cand te mai contrazic, ma refer!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Chiar deloc, imi gadila orgoliul cand cineva se contrazice cu mine, mici intepaturi merg, mai mereu!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ah, ma simt deja mai bine!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Imi place sa raspund cu aceeasi unitate de masura, mai ales daca persoana vine cu intepaturi, atunci intepaturi sa fie!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Nu cred ca imi faci fata! De obicei daca incep eu, celalalt renunta!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Renunta datorita nivelului de intelect mai ridicat? Bwuahahahaha

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Haha, foarte funny. Nu, dar de obicei mie imi place sa castig. Si din cate se pare la multe persoane le-a placut aceasta contrazicere. Mai ales cand am dreptate, nici daca ma impusti nu o scoti la capat cu mine! Infatuatule

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu as vrea sa incep un razboi cu tine, nu vreau sa pierzi, asa ca iti las suprematia neatinsa!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Intotdeauna esti asa sigur pe tine?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Cam da, am avut de suferit din cauza ''sigurantei''!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Nu esti singurul!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu situatiile penibile le transform in amuzament.

| OldSoul a răspuns:

Viata in general este penibila...
Acum ca exista unele situatii extrem de penibile e alta treaba...

| WaterDrop a răspuns:

Nu exista situatii penibile ci doar amuzante O.o

| Florentina9210 explică (pentru WaterDrop):

Si amuzant, merge!

| WaterDrop a răspuns (pentru Florentina9210):

O.o Atat? Am scapat usor astazi se pare.Yay!

| Florentina9210 explică (pentru WaterDrop):

N-am o dispozitie prea buna, de la ploaie mi se trage!

| WaterDrop a răspuns (pentru Florentina9210):

Iti stinge inima huh.Cauta ceva sa o reaprinda atat de tare incat sa poti dansa in ploaie.

| Florentina9210 explică (pentru WaterDrop):

Imi aduce aminte de ceva... Iubesc picaturile de ploaie, pe care inca le am in par.

| WaterDrop a răspuns (pentru Florentina9210):

Oh? De o balaceala?

| Florentina9210 explică (pentru WaterDrop):

Nu prea imi place mie sa ma balacesc!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Aseara mi-am facut nevoile pe un copac.(nu pentru ca ma trecea, ci pentru ca voiam sa il ud cu nutrienti de calitate)
trec niste fete pe langa mine si rad...m-au numit porc.ce ciudati sunt oamenii astia.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Cu totii trecem prin momente jenante e ceva normal.

| Deaad a răspuns:

Eu in weekend si vacante vin la tara.
Cand aud ca popa se apropie de meleagurile mele, fug in gradina, nu vreau sa am treaba cu el. laughing
Desi daca ar fi dupa mine as da drumul la cei 4 caini si i-as pune pe el sa se invete minte sa nu mai treaca pe acolo.

| ubox7007 a răspuns:

A fost odata cand am zis o gluma si lumea credea ca vorbesc serios, ceea ce a fost penibil...

| Florentina9210 explică (pentru ubox7007):

Depinde, ca nu toti sunt pe faza!