| Kqzu97 a întrebat:

Cand o sa apara Sims 4?

17 răspunsuri:
| dadaaaaa a răspuns:

Maine

| Oanny a răspuns:

De abia a aparut sims 3, deci...cam cel putin ink 4 ani de asteptat cam atat l-am asteptat pe sims 3...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 4 ani ca abia a aparut sims 3 si cat l am asteptat si pasta tot 4 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, sims 3 a aparut in 3 ani! Sims 4 va aparea in... 4 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tata lucreaza in firma the sims si sims 4 apare 11 ianuarie 2011 sau 1 iulie 2011 are multe lucruri haine si altele super misto

| Demonul202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai ma acum suntem in 2014 si nici n-a aparut sims 4.Nici nu la scos pe piata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa! sigur tactu lucreaza la the sims...si eu is bunik ta

| Thunder_Cats_Tygra_Jr._1989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni no crede cred ca are maxim vreo 8 ani

| Thunder_Cats_Tygra_Jr._1989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fara suparare da v-ati **** pe voi! comentariu e din 2010 deci sims3 aparuse de doar un an si deja asteptati sims4 sa fim seriousi asta se va intampla prin 2015 daca nu chiar mai tarziu si fata asta care tot indruga ca tasu lucreaza nu stiu unde e o minciuna sims nici macar nu s-a creat in Romania sau in china si s-a vazut ca minte ca a zis ca in 11.01. 2011 apare sims4 acum e 2012 si nu a aparut deci vedeti cum s-a vazut ca minte!
Si parte cu chineza este ca a dat pe google translator.
iar cealalta care spune ca si a cumparat sims 3 dupa un an dupa ce a aparut 2 e o alta minciuna grasa pentru dupa un an nici nu aparuse toate expansions pack si stuff pack si nici idea de sims 3 nu le venisera!

sims 4 va apare prin 2014-2015 sau mai tarziu! sau chiar deloc!

| Demonul202 a răspuns (pentru Thunder_Cats_Tygra_Jr._1989):

Prin 2014 mai exact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha crezi ce vr dar habar nu ai tu despre asta o sin acum a avut loc o eroare in the sims si va trebuie sa inceapa din noi lucrulile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

證明你的父親是公司,因為他們知道很多事情在中國的工作中親愛的主席先生公頃

tot eu st na ca lucreaza el in the sims pentru ca mama a fost in china jip acolo sau cunoscut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fabrica china - Oferta si furnizori intra acolo stiu si chineza si romana si de unde pot sa fac semnele pai am calculatorul de la tata si e in chineza jip tastatura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pidarasco di emmy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate...cum sa dureze 4 ani pana sa apara sims 4?! Sunteti nebuni?! poate voi l-ati asteptat pe sims 3 patru ani! eu l-am luat cam dupa un an dupa ce a aparut sims2! Deci...va aparea si sims 4 in curand! Crede-ma EmmY! eu am aflat mereu prima cand a aparut sims, sims 2, sims 3 nu era nici pe net si eu il aveam deja.

| ElsaElena a răspuns:

Pe 4 septembrie big grin