| camelia1812 a întrebat:

Cand vreau sa joc GTA San Andreas. imi apare :Original disc could be found or authenticated. Ce pot face? chiar vreau sa am jocul ala crying

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Ai imagine virtuala la joc? (d'aia facuta cu Daemon Tools, sau cu ISO mounter, sau cu orice altceva)
Daca da, dai click dreapta pe ea, dai Explore (exploreaza) si cauta pe acolo un folder cu numele firmei ce a facut jocul (cred ca e Grand Theft Auto sau Rockstar, ma rog, cauta si tu pe acolo), intri in el, copiezi TOT (CTRL +c ) si apoi le pui in folderul cu jocul (CTRL + V) si apoi joci.

Hai, spor al joc.

| LUC28 a răspuns (pentru Derye):

Eu cand dauclik dreapta nu imi arata explore

| Lin_Lin_CataLin_1997 a răspuns (pentru Derye):

Derye daca iti dau teamViewer-ul meu il faci tu sa mearga Gta san andreas?

3 răspunsuri:
| myhay144 a răspuns:

Pai fi atenta, de unde ai instalat jocu ala, trebuie sa se afle si ''crack'' asa se zice, intri acolo copiezi ce e inauntru si te duci si le bagi unde e instalt jocul in folder-u jocului. dupa intri pe el si ar trebui sa mearga!