| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care a facut deja scrisoare la Mos Nicolae? Eu deja am scris-o, voi?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da i-am facut cand a vazut a facut infart si numai vine la nimeni anul asta

| T0T a răspuns:

Nu.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu am facut-o. Vrei sa-mi spui ce-ai scris in ea? Poate ma inspir si eu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Si slanina cu ceapa nu?laughing

| Anonimuserr a răspuns:

Ce i-ai scris? Ce doreşti să-ţi aducă? O maşină? o gagică?

| Suck a răspuns:

Eu o să fiu un Moş Niculae tânăr. Prefer sa dăruiesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine-i Moş Nicolae?
N-am făcut scrisoare la nimeni dar o să fac o listă de cumpărături, probabil azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. am fost rea anul ăsta, așa că mă duc să-mi cumpăr singură.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Am facut o lista si am pus-o pe masa.Sa o vadă Moș Nicolae când trece pe lângă ea laughing
O sa o vadă mult timp si sper sa îmi aducă ce am scris pe lista. happy
Am scris destule laughing

| OmniSpirit a răspuns:

S-au inchis granitele si saracul nu are cum sa ofere nici macar o nuia.