| Florentina9210 a întrebat:

Care a fost cea mai buna decizie pe care ati luat-o pana acum in viata voastra? Dar cea mai proasta?

Cea mai buna decizie a fost cand, cu ceva timp in urma am renuntat la o persoana care s-a dovedit a fi extrem de falsa. Isi urmarea doar propriul interes.

Cea mai proasta cand, am ajutat-o pe asa zisa prietena a mea cu multe lucruri. Si ea s-a dovedit la fel de parsiva!

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea mai buna cand m-am angajat pe tir sa fac Spania - Portugalia si (national pe Spania) iar aia proasta nici nu stiu care e laughing

| RAY a răspuns:

Poate cand am dat o sansa cand o fata mi-a spus ca ma iubeste? si apoi tot i-am dat sanse noi, cu regretele nu rezolvam nimic important e sa invatam ceva din trecut

| OldSoul a răspuns:

Cea mai buna decizie... Chiar nu stiu.
Dar probabil cea mai proasta a fost ca am dar la un liceu si un profil mai slab decat trebuia laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Nu ştiu care a fost cea mai bună, iar decizii proaste nu consider că am luat.

| OoBunnyoO a răspuns:

Personal nu cred in decizii proaste sau decizii bune. Unele decizii pe care le-am luat acum cinci ani, inca pot avea urmari acum sau peste zece ani de acum incolo.

| Divy a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Pe termen scurt vrei să spui că pot părea bune iar pe termen lung pot apărea repercursiuni și invers?
Eu cred că am luat multe decizii greșite și am lăsat ca totul să treacă pe lângă mine fără să fac ceva în privința asta. În momentul de față le consider ca fiind regrete.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Divy):

Da. Mi s-a intamplat mai mult decat o data ca o decizie sa para buna initial, apoi sa para proasta, iar in final, dupa ani, sa se dovedeasca a fi buna. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Habar nu am care e cea mai buna.

Cea mai proasta decizie a fost atunci cand am acceptat o cerere de prietenie.De atunci a urmat un an de cosmar.
Si cred ca pentru persoana respectiva cea mai proasta decizie a fost ca mi-a dat cererea de prietenie.

| Mussette a răspuns:

Cea mai buna alegere a mea de pana acum a fost sa ascult sfaturile unui tip de aici, de pe TPU. M-a ajutat enorm. happy

Iar cea mai proasta a fost, ca si in cazul tau sa cred in prietenie, sa ajut si de fapt sa vad ca parsivitatea si interesul inseamna totul.

| Florentina9210 explică (pentru Mussette):

Frumos. Cine e baiatul?

| Mussette a răspuns (pentru Florentina9210):

N-ai sa-l mai vezi pe TPU. straight face
E vorba de ultimu meu prieten. sad

| Florentina9210 explică (pentru Mussette):

Dar ce s-a intamplat cu el. A murit? A dat vreun biciclist peste el?

| Mussette a răspuns (pentru Florentina9210):

A fost implicat intr-un accident si n-a scapat. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai bună decizie pe care am luat-o a fost să-mi urmez visul, oricât de greu îmi va fi (știu, este emoționant). laughing Iar cea mai proastă decizie a fost să rămân într-o relație așa-zisă „toxică".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna decizie pe care am luat-o pana acum in viata mea, a fost sa inchei legatura cu verisoara mea. Cea mai proasta decizie, a fost cand am renuntat la scoala.

| ABCD122 a răspuns:

Buna!
Cea mai proasta decizie a fost sa merg undeva unde imi era interzis sa merg.N-o sa uit niciodată ce mi s-a întâmplat.

Cea mai buna decizie nu stiu care e happy

| Florentina9210 explică (pentru ABCD122):

Just curious. Ce ti s-a intamplat?

| Yoel a răspuns:

So sorry pentru asa experiente neplacute, U don't deserve that! Cea mai buna decizie in my life a fost cand am devenit Crestin Authentic (nu fals). Cea mai rea... nu-mi amintesc Wish U my Best!

| Florentina9210 explică (pentru Yoel):

Stii, intotdeauna am apreciat la o persoana cand amesteca engleza cu romana in comentariu.

| Yoel a răspuns (pentru Florentina9210):

Chiar? ma bucur ca, apreciezi ceva la mine! Semn bun, da? Florentina e numele tau real?

| Florentina9210 explică (pentru Yoel):

Da.

| Yoel a răspuns (pentru Florentina9210):

Mai spune-mi ceva despre tine... please
unde locuiesti? ce studiezi?