| chilledzebra a întrebat:

Care a fost desenele vostru animat preferat din copilarie?

23 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Viata cu Louie

| chilledzebra explică (pentru whatevernvm):

Cu blondul ala dolofan, nu? laughing

| MistretulPufos a răspuns (pentru whatevernvm):

Cel mai tare

| whatevernvm a răspuns (pentru chilledzebra):

Da! Pe lângă faptul că sunt geniale, desenele alea aveau și o morala extraordinar de frumoasă pe care am înțeles-o când am crescut

| RoyDupuis a răspuns:

Tom si Jerry laughing

| chilledzebra explică (pentru RoyDupuis):

Si cu care tineati mai mult? Fiti sincer! big grin

| RoyDupuis a răspuns:

La tom si jerry ma uit si in ziua de astazi! dar alea vechi! nu porcariile astea noi! laughing

| chilledzebra explică (pentru RoyDupuis):

Niciodata nu isi vor pierde din farmec, asta e mai mult decat sigur!

| anonim_4396 a răspuns (pentru chilledzebra):

Yap!

| Drimmero a răspuns:

Tom si Jerry si cele de pe cartoon in special, cele mai retardate!rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sumbrele aventuri ale lui Billy si Mandy.
si Timon si Pumba big grin
al tau?

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

Hacuna matata! Aici ma simt! Ii adoram si inca o fac. La "Sumbrele aventuri ale lui Billy si Mandy", ma uitam dar foarte rar. Il aveam pe fratiorul meu mic, pe atunci si nu prea puteam sa ma uit la ei, dar in schimb mi-a placut mult "Curaj-cainele cel fricos". laughing Eram un copil putin spus ciudat...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci ala Curaj era bestial. Desi ma cam speriam laughing
Si scooby mi-a placut la inceput. Dupa m-am prins ca la final tot e prins tipul rau. laughing si tot la fel si tot la fel. Si aia de unde aveau bani? Ce era cu masina aia urata? laughing ah desene. Pe atunci vedeam altfel lucrurile. Imi e dorrrrr de acele vremuri sad

| R0R0 a răspuns:

Lazy Town
Spioanele
Tom & Jerry

| Florentina9210 a răspuns:

Tom&Jerry, cu siguranta!

| gemeni6226 a răspuns:

Tom si Jerry.

| Idkidk a răspuns:

Tom & Jerry ( Dar voiam să-l prindă și Tom odată pe Jerry! )
My little pony. ❤
Tinerii titani.
Viața cu Louie.

| RareşTPUro a răspuns:

Tom si Jerry imi placea foarte mult big grin

| Staind a răspuns:

Creca' pokemon, beyblade si yu-gi-oh era desenele meu preferat. Lista e lung rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiii de la 402
Viaţa cu Louie
Curaj-câinele cel fricos
şi fetiţele PowerPuff

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era să şi uit.
Mai adaug eu acolo: witch, casa Foster, clasa lui 3000 şi prietenul meu e o maimuţă.

| chilledzebra explică:

Nimanui nu i-a placut Scooby-Doo? sad