| marycris a întrebat:

Care a fost filmul care v-a impresionat cel mai mult şi chiar v-a făcut să plângeţi? Pe mine m-a impresionat foarte mult sfârşitul filmului Marley & Me, când Marley moare.

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

O iubire de neuitat m-a impresionat mult de tot
dar nu stiu de ce.baiatul infumurat se uita la fata tocilara, modesta, se indragosteste de ea...si apoi ea moare.
mereu cand il vad ma intristez.

| Firefly a răspuns:

laughingEu nu plang la filme, mi se pare un semn de slabiciune sa plangi la un film.
Iti recomand: (sigur te vor face sa plangi)
A walk to remember
The notebook
My sassy girl
Keith
The black balloon
If only

| Narfundo a răspuns:

Click trecand prin viata...filmul lui Adam Hitmancrying si acum imi vine sa plang cand imi amintesc de el.

| madalicious a răspuns:

A walk to remember.

| BubuLina999 a răspuns:

A walk to remember
chiar am plans prima data cand l.am vazut
am fost asa** prinsa in el**...

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

If only si My life without me

| misss a răspuns:

Singurul film care m. a facut sa plang a fost Titanic. ulstraight face

| DoOdO a răspuns:

The Last Song

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine unul the pianist m-a impresionat cel mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story big grin.