| KillMePlease a întrebat:

Care consideri ca sunt calitatile si defectele tale?

56 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

calitati: am gusturi bune la muzica si sunt ffff cool ceea ce voi nu sunteti ha
defecte: -

| MskDesign a răspuns:

Fiecare dintre noi, are multe calitati si multe defecte.Calitatile,fiecare si le recunoaste dar defectele nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

Defecte - plictisit, lenes, critic, cinic, ipocrit, misogin, rasist(asiatici si tigani),
calitati - glumet, prieten bun, loial, ocrotitor

| LaughingKarima a răspuns:

Calitati? Nu le stiu. Daca ar fi sa mi le spuna cineva probabil as crede pe moment. Sunt putine probabil oricum.
Defecte? Prea multe. Dar iti spun doar unul : prea sentimentala.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Calitatile ti le zic eu:
a)Inteligenta
b)draguta
3)slaninutzaa
Defecte:
1)nu le-am descoperit inca.laughing
Eee, vezii ce frumos am zis de tiniee?laughing)

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Imi place mult a 3, aia e adevarata.
Dar defecte am multe : sunt enervanta, ma ingrijorez prea mult, nu sunt flawless...si merge lista pana la mos slanina

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Si eu.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitati: sunt ciudat
Defecte: sunt ciudat

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Uuuuh, 2 in 1 laughing))))))))))))))))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| Kyılε a răspuns:

Paii, avem asa la calitati :
Ce sa ma mai laud, am deci o gramada de calitati; Defectele:
-vorbaret;
-betisor (bine, nici chiar atat de slab.de fapt in ultima perioada am cam pus pe mine big grin)
si .......MARELE FINAL~_~
THE END! big grin tongue

| Kyılε a răspuns:

Ce? Eu doar am 'confirmat' cate calitati as avea.Ce, trebuia sa si le spun? Aaaaa, asa mai vi de-acasa

| GhostRider02 a răspuns:

Habar n-am tongue

| Ungureanu90 a răspuns:

Calități - sceptic, optimist, încurajator
defecte - am foarte multe și doresc să nu le enumăr. multă baftă