| Eugen1234 a întrebat:

Care credeți că este este cea mai politicoasă formulă de răspuns la "Mulțumesc"?

a) "Cu plăcere!";
b) "Nu ai pentru ce!";
c) Taci și zâmbești;
d) Altă variantă;

8 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

E) Ms fra!

| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde de situatie si depinde de cine ti-a multumit. Eu, de obicei, tac si cam atat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fel zic " pentru nimic".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula c, uneori a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A) si b)... oricum e chestiune de gust

| ubox7007 a răspuns:

A) "Cu plăcere!"; cred ca aceste este cel mai bun, macar mie mi-ar placea sa aud asta.

| aviii a răspuns:

Depinde de situatie, si de cui ii spui. Eu gen, cu prietenii/colegii c). Cineva mai 'speșăl' a, b). big grin

| JS_JustSkill_1996 a răspuns:

Eu consider ca cel mai politicos este sa spui : Nu face nimic sau Pentru nimic.
O zi buna! happy