| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca ar trebui sa fie drepturile si responsabilitatile unui cetatean al Europei? big grin

5 răspunsuri:
| wonderbra a răspuns:

Te referi al Uniunii Europene? Ca membru, cam avem aceleasi drepturi.Responsabilitatea cea mai mare este de a respecta legea celorlalte tari.Asta e cam greu pentru noi.

| andytza a răspuns:

Cred ca oricine ar trebui sa aiba dreptul la libera exprimare si sa-si asume responsabilitatile atunci cand incalca drepturile altora big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord cu ambele persoane care s-au adresat inaintea meawinking

| Baa_Ada_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt de acord cu adytza happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel ca ele