| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care e materia ta preferata la scoala?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Limba si literatura romana. Imi placea sa fac analiza pe text, de obicei aveam pareri diferite de colegi. Odata mai ca m-am luat si la cearta cu profa ca nu imi accepta opinia. Ea zicea ca altceva a vrut sa zica autorul si eu nu intelegeam de ce nu am voie sa cred ca a vrut sa zica asa ca mine. Doar pentru ca istoricul faptelor ar fi putut sugera si alta varianta.
De fapt si cu sefa mai ca m-am luat la cearta acum cateva zile. S-a uitat asa mirata la mine si a inceput sa zambeasca. De obicei imi vad de treaba mea, nu comentez decat atunci cand chiar cred ca am dreptate si e ceva important. Am lasat-o si eu sa zica asa cum vrea ea. N-avea rost sa ne certam. Era ceva minor. Dar mi-a placut, am simtit ca ma respecta pentru ca iau atitudine.

| RAY a răspuns:

Istoria,logica,toate imi plac

| T0T a răspuns:

Acum sunt la facultate și aleg programarea.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu aveam o materie preferata aveam profesoare sau profesori preferati si chiar daca materia pe care o predau era foarte naspa ivatam pentru ca imi placea profesorul sau profesoara care o preda.De exemplu imi placea la liceu foarte mult de profeoara de romana am si avut media 10 la ea si imi mai placea de profesorul de aparate de masura si control si chiar daca nu ma interesa pe mine materia respectiva invatam ca imi placea de profesor.Tot 10 aveam si acolo.

| Eastwood a răspuns:

Sunt la facultate, deci : psihologia si sociologia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Româna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza&Spaniola

| alexandru0sorin a răspuns:

Antimateria man lol big grin

| DumnezeuTatal a răspuns:

Religia.

| 熊Panda熊 a răspuns:

Istoria happy

| NegruAlb a răspuns:

La scoala era sportul ^^ iar la facultate e meteorologia happy

| Alle02 a răspuns:

Tic-ul.

| florinacristina99 a răspuns:

Matee laughing))

| Noth1936 a răspuns:

Materile mele preferate sunt sportul, româna şi matematica.

| Deeliia a răspuns:

Istoria