| anonim_4396 a întrebat:

Care e şansa ca 4 tipi cu vârste cuprinse între 18 şi 20 de ani, să îl bată pe un unul de 20 de ani? Pe 1-2 îi pot face laughing) E posibil să îmi iau cafteala? Sau ce ar fi sugerta într-o situaţie de genu să se facă? Şi nu vreau să aud de poliţie căci nu sunt fătălău să dau fuga la poliţie după ce l-am bătut pe unul dintre ei în urmă cu câteva săptămâni mai grav oleacă.

18 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De ce l-ai batut pe ala? Nu trebuie' sa fii fatalau, trebuie' sa fii un pic idiot. OK, ii bati, daca moare vreunul? Daca infinge unul un cutit in tine? Daca ramii draq paralizat sau il tuflesti pe unul dintre ei suficient de tare cit sa petreci vreo 5 ani sau mai mult la bulau? Am auzit ca in Turcia nu sint la fel de cumfy ca la noi inchisorile...

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru KodrutZ):

Eheee, Aş vrea eu să îi omor pe ăia. de 8 luni numai probleme îmi cauzează. unu nu e în stare dar gaşca lor cam da. Pe unul l-am dat cu moaca de capota maşini din cauza că tot ameninţa şi că era mare smardoi. accept un cuvânt urât, şi pe al doilea dar de la al treilea iese urât. Şi dacă e să îmi iau cafteala nu e nimic. o să fie şi alte zile. Şi va fi în apărare.

| KodrutZ a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Fa-ti prieteni niste ucrainieni. Daca nu gasesti la indemina, cumpara-ti niste ucrainieni.winking

| LoveSleep a răspuns:

Știi că asta e privită ca o chestie 'tare' doar de Florentina, nu? Iar pe ea o impresionează orice are două coa1e.
Nu reușești cu nimeni altcineva, nu mai încerca.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru LoveSleep):

Problema asta a apărut de când m-am băgat pentru o fată la o petrecere.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru LoveSleep):

Şi nu încerc să impresionez pe nimeni. tipii ăia sunt nişte smardoi cum s-ar spune pe română. Se iau de toată lumea. au probleme cu poliţia îs tari la vorbe, dar când vine pumn la pumn nu se despart ăia unul de altul, Şi nu sunt singurl care are şi a avut şi va mai avea probleme cu ei. Dacă o fată pe care o cunoşti bine şi e amică bună cu tine e agresată de unul din ăia. tu ce ai fi făcut? ai fi stat şi te-ai fi uitat cum e agresată?

| LoveSleep a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Evident că nu. Dar nu pot să mă bat cu 4 oameni.
Iar un proverb zicea că "Dacă nu-i poți învinge, alătură-te lor".

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru LoveSleep):

Pai singur nu prea m-as duce. adica cand ies in oras ies impreuna cu prieteni. dar uneori poti sa fi prins singur si alta solutie mnah. nu prea ai. Ori dai. ori primesti.

| KodrutZ a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Ori fugi mai repede ca ei. Pare-mi-se ca nu stai cum trebuie' cu instinctul de conservare.

| LoveSleep a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Nu, eu mă refeream să te bagi și tu la sexul ăla în grup.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu am nevoie.

| R0R0 a răspuns:

Nu conteaza varsta.
Ii poti bate lejer daca stii niste scheme si esti atent. Dar mai ok ar fi sa nu te bagi in batai, poti evita asta.

| Florentina9210 a răspuns:

Ah, bataus de bataus am. smug laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu sunt bătăuş. doar că ştiu unde să dau şi când să daulaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Are cine sa ma apere.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Sansa de caftire este mare dar speram sa nu fi tu ala

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

1 e mai slăbuţ. celalt cade imediat dintr-un headbutt. ceilalţi 2 că diferă condiţia fizică. laughing Ce o fi o fi.