| anonim_4396 a întrebat:

Care este acel lucru pe care majoritatea oamenilor nu îl cunosc despre tine?

11 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Ca poate desi nu prea arat, sunt o persoana mult prea sensibila si orice lucru care ma raneste, si vine din partea persoanelor la care tin, ma doare cel mai tare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si de ce ar trebui sa il cunoască? Ce nu ave m voie sa avem niciun secret?

| AFR81 a răspuns:

Am talentul lui Federer la tenis, al lui Judd Trump la biliard si al lui Adrian Lewis la darts. De asemenea, joc baschet ca Pau Gasol, fotbal ca Xabi Alonso si inot ca Michael Phelpswinking

| William a răspuns:

Numele.

| RareşTPUro a răspuns:

Defectul pe care il am... cei mai multi nu il cunosc.

| RareşTPUro a răspuns:

Nici nu trebuie sa stie lumea happy

| Mieeez666 a răspuns:

Vorba lui cristibucuresti, de ce ar trebui sa-l cunoasca?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eram dispus să îmi dezvălui secretul dacă nu ștergeai întrebarea.

| L1feDRAIN a răspuns:

Starea mea morala nimeni nu o cunoaste. Pot fi depresiv pot fi prea activ. Oscilez si nimeni nu intelege ce e cu mine.

| L1feDRAIN a răspuns:

Constructia mea mentala.

| Drolja a răspuns:

Că sunt virgină.