| Florentina9210 a întrebat:

Care este actrita/ actorul vostru preferat/a?

Eu dintotdeauna am fost fascinata de frumusetea naturala a actritei Sharon Tate. Mi-a placut cum a jucat in filmul, Dance of the Vampires / Balul vampirilor (1967). A fost si va ramane, favorita mea!

41 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Actorii mei preferati sunt Orlando Bloom si Brad Pitt.

Pur si simplu imi place cum isi interpreteaza rolurile.

| Drimmero a răspuns:

Am destui preferati, Martin Lawrence e taticul filmelor de comedie!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

E super funny, tipul. Imi place si mie. Te-ai uitat la videoclip?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Chiar ieri am zarit canalul tipului, nu stiu daca e fumat, dar cert este ca isi joaca bine rolul, chiar pare credibil.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ce sa zici si tu acum. Mie una mi se pare destul de inteligent. Explica foarte bine si spune adevarul. E cam ceea ce se intampla pe DW.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Are video-uri misto, o sa imi fac timp sa ma uit la toate!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Asa. Si pana la urma, care parte din videoclip ti s-a parut mai '' interesanta''?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Robert Downey Jr

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Mi-a placut cum a jucat in Gothika.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

OO. Nu l-am vazut...

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

E destul de interesant. Ti-l recomand!

| J0B0MAT a răspuns:

Brad Pitt,Johnny Depp,Orlando Bloom,Ian Somerhalder

Angelina Jolie, Nina Dobrev, Keira Knightley, Jennifer Lawrence, Cameron Diaz

Mai zic?

| Florentina9210 explică (pentru J0B0MAT):

De ajuns.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Oklaughing

| Florentina9210 explică (pentru J0B0MAT):

Si mie imi placea de Orlando cand era tinerel.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Mie îmi place şi acum de el.

| Florentina9210 explică (pentru J0B0MAT):

Ramai si tu cu placutul. laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Şi cu filmele în care joacă.

| Florentina9210 explică (pentru J0B0MAT):

Prima data cand l-am vazut si sincer mi-a atras atentia, a fost in filmul The Lord of The Rings. Ba mai mult, aveam si un penar cu poza lui in generala.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Păi rolul ăla e cel mai important al lui.

| Florentina9210 explică (pentru J0B0MAT):

A jucat nemaipomenit. Singura chestie care nu imi place la el este ca are buzele subtiri.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Oh,eu nu am stat să îl analizez aşa de bine laughing
Să vezi şi seria The Hobbit dacă nu ai văzut-o.

| Florentina9210 explică (pentru J0B0MAT):

Sunt atenta la detalii. laughing
Nu, nu l-am vazut.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Să te uiţi, dacă ţi-a plăcut Lord of the rings.

| Florentina9210 explică (pentru J0B0MAT):

Cel mai probabil, o voi face.

| Lawliet14 a răspuns:

Tom Hanks, Al Pacino, Jack Nicholson, Russell Crowe, Adam Sandler, Tobey Maguire, Samy Naceri

La femei e greu, sunt cateva de generatie noua foarte talentate la prima vedere. Si dragute. Dar al caror nume nu mi-l amintesc sau mi-l amintesc dar nu sunt destul de "proven".

Nicole Kidman, Penelope Cruz, Michelle Pfeiffer, Charlize Theron, Angelina Jolie, chiar si Salma Hayek, Helen Hunt, Susan Sarandon, Julia Roberts, Whoopi Goldberg si Kate Winslet. In special primele 2. Si Jane Fonda mi-a placut mult dar in tinerete. Mai era si actrita aia franceza, frumoasa, cum o cheama? Sau cred ca erau vreo 2, parca si inca una din Italia.

| Lawliet14 a răspuns:

Greu de spus, sunt zeci de actori. Asa la prima vedere...

Iar Sharon Stone a ta mi-a placut si ea. Apropo, stii ca are un IQ urias. Si mai sunt si altii, vechi precum Clint Eastwood. Sau actrite extrem de cochete. Intotdeauna mi-au placut femeile sensibile.

Si sunt o multime din Europa pe care nu i-am spus. Asa ca fapt divers, pana si filmele lui Emir Kusturica mi-au placut. Am vizionat multe filme din Italia si Franta mai ales, chiar si Spania. Si in Rusia am vazut multi actori buni.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu ma uit la fime si nu prea stiu actori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Christian Bale.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma sperie faza aia cu toporul...

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Haha.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ahhh, cea mai tare fază.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Asta incerc si eu sa ii spun.

| ubox7007 a răspuns:

Cam toti marii actori din perioada comunista, cand puteam urmarii un film in romana, cu romani, in Romania.

| IonutCG90 a răspuns:

Ca bărbat mi-a plăcut Arnie, ca femeie cred ca Jenifer ANiston sau Catherine Zeta Jones happy (am pronuntat putin gresit numele, sorry)

| IonutCG90 a răspuns:

Ah da si am uitat, ca si comediant, Robbie Wiliams, un om minunat, filme comedie romantica, drame, etc.

| Florentina9210 explică (pentru IonutCG90):

Imi place!

| IonutCG90 a răspuns (pentru Florentina9210):

rose-- happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutCG90):

Robin* Williams, odihneasca-se in pace!

| IonutCG90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi de corectare, ai dreptate Robin. Era tarziu, ma durea capul etc.

| Metan a răspuns:

Mario Casas.