| Tiberiuss a întrebat:

Care este anotimpul vostru preferat si de ce? big grin

10 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Toamna:ploaie,ceata,deprimare!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Primavara, e soare dar totodata racoare

| zurick a răspuns:

Iarna.De ce? Distruge tot nepăsătoare.

| AtateaConditii a răspuns:

Iarna( cu zapada, logiclaughing), multe ierni fara zapada sad. Imi place ca e totul alb si imi place sa ma imbrac cu 9 cojoacelaughing. Si imi place decoru parca e desprins din basme si imi place cand nu se mai poate circula fiind zapada prea mare:X.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toamna.
Pentru ca nostalgie si amintiri.

| StalkerSoul a răspuns:

Vara, pentru ca e vacanta, e soare, multe fete... laughing, petreceri cel mai fain anotimp smug

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Vara, deoarece ador soarele si balaceala in piscina, dar din nefericire aceasta vara este cam ploioasa.

| LoveYou7784 a răspuns:

Vara - Vacanta, fara scoala, fara teme, fara profi enervanti, distractie, prieteni

| Gogu_Danyel_1999 a răspuns:

Vara,ca e cald