| tairon a întrebat:

Care este cel mai bun oras unde ai putea locui in America[Sua]? Ca nivel de trai,de lux,de frumusete,de umanitate...,

Răspuns Câştigător
| kyliejenner a răspuns:

Fiecare mare oras ( milioane de locuitori ) din SUA are zone urate, altele frumoase, oameni saraci, oameni care traiesc in lux etc.

http://www.cbsnews.com/pictures/10-most-expensive-cities-in-america/

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu cred ca exista vreun oras prea zdravan la cap in SUA. Ori sunt zone cu gangsteri, ori sunt zone scumpe de crapi, ori sunt zone cu persoane fie retardate (hillbillies) sau prea religioase, eu n-am auzit zau de vreo zona optima prin SUA.