| sad15angel a întrebat:

Care este cel mai bun photoshop gratis sau ce photoshop folositi voi?happy

Răspuns Câştigător
| Anonimanonimus677 a răspuns:

Eu folosesc photoscape, e la fel de bun ca photoshop-ul si este si gratuit happy

4 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Doar o intrebare am la tine si apoi iti raspund la intrebare : Ce este photoshop?

| sad15angel explică (pentru Annim):

Progam de editat pozehappy

| Annim a răspuns (pentru sad15angel):

Asta tia-i dat seama dupa raspunsurile noastre dar in intrebarea ta il subintelegi ca o definitie a programelor de editat poze. Photoshop este aplicatie independenta dar nu se foloseste pentru a denumi aplicatii de editat poze. Photoscape de exemplu nu este un photoshop dar este o aplicatie de editat poze. Si mai ales aplicatia photoshop nu s-a distribuit nu se distribuie si nu se va distribui FREE. Trebuie cumparata pentru ca in comparatie cu photoscapeu-l vostru pacatos are un potential de 100 ori mai marit. Si acum raspunsul la intrebarea ta e : PHOTOSHOP, pentru ca a fost si ramine cea mai puternica si eficienta aplicatie de editat poze creata vreodata. BYE

| Ingriduuu a răspuns:

Eu folosesc pentru editarea pozelor, online si gratuit, picmonkey.com acesta are foarte multe aplicatii.
Mai e un program gratuit care este mai simplist si mai sarac in aplicatii este pizap.com. astea le recomand cu toata inima.
Funda?