| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai ciudat si lipsit de logica vis pe care l-ati avut si v-il amintiti si acum?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Am visat ca Selena Gomez îmi dă mesaj privat pe TPU.

| KillMePlease a răspuns:

Mă dădeam cu sania într-un pod şi am ajuns într-un cartier dubios...o.O

| OldSoul a răspuns (pentru KillMePlease):

Era iarna?happy

| KillMePlease a răspuns (pentru OldSoul):

Nu
era toamna ( cam când trebuia să înceapă şcoala), dacă-mi amintesc bine...

| OldSoul a răspuns (pentru KillMePlease):

Mai bine asa, daca era iarna nu mai avea asa mare farmec sa te dai cu sania happy

| KillMePlease a răspuns (pentru OldSoul):

La asta nu m-am gândit...laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu am visat ca faceam dragoste cu o balena, dar fiindca nu gaseam organul genital i-am bagat-o in chestia aia rotunda pe unde scoate apa, dar s-a miscat brusc si m-a ranit asa ca am muscat balena de burta

| OldSoul a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Si eu care credeam ca doar visele mele sunt tampitelaughing
Dar aste e cel mai tare pe care l-am auzit pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intrat in bucatarie, pe fundal se auzea o voce ce recita "Tatal Nostu", iar cand am privit pe fereastra, un balon cu aer cald se prabusise la noi in gradina.
---cam asta a fost cel mai ciudat vis al meu, 2 zile mi-a fost frica sa mai intru in bucatarie laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar ca este ciudat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut mai multe vise ciudate si inca mai am, dar e unul la care ma gandesc si acum chiar daca au trecut cativa ani de atunci.
E un vis care s-a repetat de mai multe ori cand eram mic si era tot timpul la fel.
Mergeam cu o barca pe un lac (cred ca era lac, chiar daca nu ii vedeam marginile) si ajungeam la un fel de insula mica, care era de fapt o stanca in apa. Urcam pe stanca aia si ajungeam la o coliba mica. Nu stiu de unde stiam ca trebuie sa ma intalnesc cu cineva acolo si stiam si cum arata, chiar daca el nu era niciodata acasa si nici nu l-am mai vazut niciodata (era batran si avea o barba lunga si niste chei legate la gat, asa mi-l imaginam).
Intr-un fel stiam ca nu o sa il gasesc acolo, dar era un lucru care ma facea sa ma intorc de fiecare data. Pe o masa era o carte cu un desen ciudat pe coperta si eu incercam sa o deschid, dar nu reuseam. Dintr-o data se intuneca si simteam o prezenta, dar nu era cel cu care trebuia sa ma intalnesc si parca o energie negativa era peste tot in jur. Cam pe aici se termina visul, pentru ca ma trezeam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar zilele trecute visam ceva ( nu conteaza ce ) dar la un moment dat aud " scoalate ca trebuie sa te duci la spital" si culmea cand ma scol si ma uit la ceas, mai erau exact 3 minute si trebuia sa sune ceasul ca sa plec la spital. lispit de logica nu e, cred laughing, dar cu siguranta e cel mai ciudat vis avut vreodata.

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Tare asta, daca am pati toti asa, nu am mai avea nevoie de alarma dimineatahappy

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Ar fi tare laughing

| TheWalker11 a răspuns:

Eram pe o sarma si alergam pe ea de un tigru care era in urma mea. Sarma era la un metru de asfalt, am alergat de la bunica pana acasa laughing.

Sau cand am visat ca era sfarsitul lumii. Cadeau farfurii uriase de peste tot(farfurii din sticla, din care mananci laughing )
Pana urma am trait doar eu si cu un prieten laughing.

| DirviziuQ a răspuns:

Eram intr-o casa bantuita si aveam ciocolata Milka. Cand sa desfac ciocolata a venit fantoma si mi-a luat-o iar eu am luat o matura si tot dadeam dupa ciocolata plutitoare. Si chiar am visat asta, nu e misti laughing

| OldSoul a răspuns (pentru DirviziuQ):

Tarelaughing era comic sa planga fantoma si sa se indunde casa.