| anonim_4396 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din desenele animate?(Se includ si anime-urile).

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Orochimaru din anime-ul Naruto.

| Sociopat a răspuns:

Sterling Archer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Light din Death Note. as face ce a facut el fara prea multa gandire si pasare. un caracter inteligent si neiertator, perfect.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu uita ca a omorat si persoane nevinovate.Nu o sa-l iert pentru moartea lui L

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eh. 1 persoana buna pentru 1000 rele. merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naruto cred. Dar daca o luam sunt multe. La ce complex e naruto luam si Madara, Obito, Kaguya. Imi mai place L din DeathNote, Kaneki din Tokyo Ghoul, Mei din Another, Hei din DarkerThanBlack si nu mai imi vin in minte dar cred ca mai sunt.
Acum din desene animate, in special din desenele copilariei:Tom si Jerry, Spiderman, Louie si acolo o-r mai fi dar nu imi vin acum in minte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kim Possible

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alucard, Rin, L, Kaname şi Zero xD

| frostxtq a răspuns:

Louie

| HikariAi a răspuns:

Imi plac o gramada... cred ca sunt peste 20 (am vazut foarte multe anime). Dar daca e sa aleg unul singur ar fi: Hei din darker than black

| TiniS a răspuns:

Nu aveam un ''personaj preferat,,
Imi placeau cam toate