| Effyyyy a întrebat:

Care este porecla voastra?
Funda cea care imi place

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy pai nu se vede ca sunt dulce?love strucksmugsmugsmug Caramelasmugsmugsmug

| Graphee a răspuns:

- Mulţi oameni îmi zic pe nume, adică Aura, sau alţii îmi zic Naty *de la Nataşa*. Numele contului, vine de la altceva. happy

Numai bine.

| Neimportant a răspuns:

Nicolelici xD

| PetreConstanta a răspuns:

Cap de crima

| Dean1996 a răspuns:

Only One
[banal, dar intelesul vietii mele se afla in ellaughing]

| Kiddzutsa a răspuns:

Fofu`.
Pisoi`
Pisii; x.
Alintatablushing.
Zozolove struck.
Acuma, iti zic cateva pentru tine.
Pisoi, kizza, zuzen, iubareatsa, bubu, kidda, kiddutssa, bbe`, lola, heila3, baNaNNNa; x. riNNNa>3Kidetzu.
Fundablushing?

| saidkique a răspuns:

LOL, porecla mea e dracu'-nfuriat nu vreti(aia de mai jos)? porecla mea online este s1d3k1ck, adica partener (inventata la jocuri) si pe strada bennie (pentru ca ascult benny benasi in prostie, si pe toti i-am facut sa asculte laughing) funda? :*

| MaryLoveAnime a răspuns:

Marinus us us...

| TheHoRror a răspuns:

Belodia (de la Elodia)

| StefanutZ_1919 a răspuns:

Cand eram mai mic, am avut un mic accident la joaca, dupa care cativa dintisori s-au facut prafhee hee. Atunci sora mea mi-a zis Cioby si de atunci asa a ramas.