| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care este tragedia vietii tale?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

M-am nascut cu o malformatie la nivelul cranian, am fost bataia de joc a altora toata viata, tatal meu bea si ne batea pe mine si pe mama, pe data de 27 aprilie 2011 am aflat ca mama are cancer la sani si am vandut apartamentul, masina, telefoanele si am renuntat la abonamentele de internet si tv cat si la apa curenta si energie electrica pentru a aduna bani de tratament si operatie
acum stam in Spania

Răspuns utilizator avertizat
| AirănMeidăn a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Multumesc

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Lipsa de incredere a celorlalti.

| AvalohAlyn a răspuns:

Depresia si frica.sad

| William a răspuns:

Tragedia este ca nu inteleg intrebarea laughing.

| T0T a răspuns:

Lumea.

| J0B0MAT a răspuns:

Lumea rea

| gemeni6226 a răspuns:

Ca prea repede s-a imbolnavit sotul meu la numai 37 de ani de tiroida cushingoida si diabet si a murit la 49 de ani si ne-a lasat singuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am văzut o pânză de păianjen ce atârnă de tavan acum o săptămâna, şi azi e tot acolo.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Am vrut s-o fac pe Eva blonda, dar n-am nimerit.

| immaBeast a răspuns:

Ca inca sunt in viata.

| OmniSpirit a răspuns:

Ignoranta de care dau dovada cateodata.