| anonim_4396 a întrebat:

Care-i faza cu glumele despre Vaslui?

Răspuns Câştigător
| Axel0n a răspuns:

In Vaslui totul e posibil, pana si violul intre capre

8 răspunsuri:
| Ionu?R1995 a răspuns:

Deoarece e cel mai sarac judet. Si prin toate "tragediile" care s-au desfasurat acolo (violuri, pedofilie, etc.). Iar cum facebook'ul transforma toate glumele proaste in ceva viral, asa a devenit si asta.

| KamaSutra a răspuns:

E cel mai sarac judet si acum a mai aparut si faza cu violul, deci...

| kar1GaNNN a răspuns:

Orasul in care lumea nu are nici o regula. e cel mai sarantoc si cel mai murdar oras in cateva cuvinte.

| doreal a răspuns:

Din cate am inteles, Vaslui este cel mai sarac judet din tara si cineva s-a gasit sa faca misto de asta cu inainte si dupa. Acum e la moda.

| madalinamadu a răspuns:

Vasluiul este cam cel mai sărac judeţ, are cel mai mare spor natural deoarece este mai multă populaţie rurală şi din acest motiv sunt consideraţi mai puţin evoluaţi.

| Mihaelagirl a răspuns:

Vaslui e ca si cel mai prost din curtea scolii. Sper ca intelegi ce vreau sa spun.

| Mihaelagirl a răspuns:

Mai erau bancuri intr-o vreme cu Caracal unde s-a rasturnat carul cu prostii.

https://www.google.ro/......tps?/webhp

| 18Marius a răspuns:

Cineva a facut trendul asta