| anonim_4396 a întrebat:

Care-i primul cuvânt care-ţi vine acum în minte?

104 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tu.

| darrio2007 a răspuns:

Citind numele tau? Kill you!

| MiyakoSaki a răspuns:

| Astaeparereamea a răspuns:

Frijidiehr

| zurick a răspuns:

Mică.

| RainmakerX a răspuns:

Minte (+ inghetata)

| SergiuBoss11 a răspuns:

Manglitorie?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sternocleidomastoidian.

| syd2 a răspuns:

Etude.

| Croampa a răspuns:

Ighen ighen! (Y)

| KillMePlease a răspuns (pentru Croampa):

pe skype mai eşti?

| Croampa a răspuns (pentru KillMePlease):

Am fost la masa.

| KillMePlease a răspuns (pentru Croampa):

Bnn, bbnsczz

| DonaldTrump a răspuns (pentru Croampa):

Ardealul pamant maghiar!

| Croampa a răspuns (pentru DonaldTrump):

Pa dracu! -_-
Ma ficior nestiutor ma, tu stii ma ca ungurii or vrut i' sa nie ia pamantu' nost ma, A NOST! Sa vede ca esti ungur di cela rasist! Huuuuaaa! RASISTULE!

| DonaldTrump a răspuns (pentru Croampa):

" RASISTULE!" Daca gasesti in fraza mea ceva rasist eu imi tai mana daca nu tu iti tai mana.

" tu stii ma ca ungurii or vrut i' sa nie ia pamantu' nost ma, A NOST!"
Tu nu stie ca regatul ungariei este mai vechi decat principatele voastre. poti observa golul de 1000 de ani in istoria romanilor.winking
Plus ca in astea 2 judetete ungurii sunt majoritari :p. https://en.wikipedia.org/......ki/Romania

"Ma ficior nestiutor ma" stiu istoria foarte bine fata de tine care vad ca te pasioneaza creppy pasta-urile si anime-urile.

" tu stii ma ca ungurii or vrut i' sa nie ia pamantu' nost ma, A NOST" partea amuzanta este ca atunci cand ma prefaceam eu ca scriu cu accent m-ai facut plod fan codrin bradea laughing dar acuma cand tu scrii asa...

| Croampa a răspuns (pentru DonaldTrump):

Stai o secunda man...
1. Nu-si taie nimeni mana( eventual rinichii, n-am mai mancat rinichi de ceva vreme si mno.)
2. Ok, stii istorie
3. Vad ca stii destul de multe despre unguri si ai folosit termenii: " principatele voastre" si " tu nu stie" ceea ce ma face sa cred ca esti de origine maghiara( cel putin jumate)
4. Da, sunt fan creepypasta si anime + ascult hard rock, death si black metal
5. Ai zis ca scriai cu accent -> esti din Ardeal
6. Nu am zis ca esti fan Codrin Bradea Bani pentru accent, ci pentru ca ai folosit nepasator tremenul "Satana"( care m-a facut sa ma gandesc la Codrin)
7. Am scris cu accent pentru a evidentia ca-s Ardelean, nu scriu de obicei asa
8. Add? big grin

| RareşTPUro a răspuns:

Sufar...

| KillMePlease a răspuns (pentru RareşTPUro):

dc?

| RareşTPUro a răspuns (pentru KillMePlease):

Fiindca am o stare nasoala... cum ca as fi inselat... adica presimt eu ca se intampla ceva.

| KillMePlease a răspuns (pentru RareşTPUro):

o-kay...
ştii ceva sigur... sau doar ai mici bănuieli?

| RareşTPUro a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai am aflat ceva de la verisoara ei...

| KillMePlease a răspuns (pentru RareşTPUro):

stai calm
o să rezolvi la un moment dat, chiar de va fi "mai târziu" sau "mai devreme"

| Geanin a răspuns:

Sapele!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

tu pui "!" în loc de "."?

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

E de la curent, ca eu tip.

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

bine!
nasol!
nusj ce să mai zic!

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Am sora afara, trebuie sa vorbeasca cu sotu.
Eu mergeam acum pe 6, afara mergeam cu barbata-meu.
Si asteptam sa dea telefonul, sa vorbesc cu el.
Daisuki mai bine cunoaste!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

tu+daisuki=daisuki+tu?
sau aşa da' invers?

| LaughingKarima a răspuns:

Cuvant

| Copac13 a răspuns:

Ebola

| syd a răspuns:

Madly; de vina e muzica

| KillMePlease a răspuns (pentru syd):

App, sall
îmi zici şi mie 2/3/4 melodii faine? (mă plictisesc)
mersi

| syd a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai, asta e piesa cu pricina: https://www.youtube.com/watch?v=SLdvnQD_eio

Poate sunt cam retro pentru tine, dar mie imi plac... si sa zicem si asta: https://www.youtube.com/watch?v=KRJKOtM-onM

| KillMePlease a răspuns (pentru syd):

le ştiam
dar oricum, mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alfabet. Nu stiu de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cald.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eviscerare.

| L1feDRAIN a răspuns:

Killy

| SabinaQueen a răspuns:

Pepene

| DonaldTrump a răspuns:

Flacari.

| vaporwave a răspuns:

Sirena

| ubox7007 a răspuns:

O fraza "Времени нет" (vr(i)em(e)ni net) (nu este timp)https://www.youtube.com/watch?v=G8qxUC4DS6g asta este si melodia

| iCappy a răspuns:

Ariana

| Neberius13 a răspuns:

Bitch

| MorganaM a răspuns:

Minte

| BroSafarii a răspuns:

Durere.

| KillMePlease a răspuns (pentru BroSafarii):

de ce?
eşti okay?

| BroSafarii a răspuns (pentru KillMePlease):

Da, ma doare decetu' mic de la picior ca m-am dat de scaun :@... Ala decet cu pacate...

| KillMePlease a răspuns (pentru BroSafarii):

nusj dacă să zic "fain" sau "nasol"
aşa că...
faisol

| xDragosel007 a răspuns:

Scoala! big grin big grin

| KillMePlease a răspuns (pentru xDragosel007):

Oooh....asta e foarte bine. esti/ai fost un elev foarte studios banuiesc

| xDragosel007 a răspuns (pentru KillMePlease):

Cum sa nu. Deja din clasa a 5-a am luat bacul anul asta.

| KillMePlease a răspuns (pentru xDragosel007):

Super. sa nu te gandesti la nimic legat de facultate, o sa o faci cu 20 ani in urma.