| lokytou a întrebat:

Care-i treaba cu friendzone?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele considera baietii cuminti, timizi,mai putin frumosi un fel de surori de sex feminim. nici nu ma mir baietii se afemeiaza pe zi ce trece, la baieti e altceva el are nevoie de o surioara cui sa-i povesteasca emotional ca nu sunt pietre nici curvari /badboys si alege una pentru care simte ca e sora lui, de restul doar se foloseste sexual, problema e ca baiatul va vrea mereu sex pentru asta sta in natura lui, fetele nu, ele au nevoie sa se descarce cuiva emotional mai des asa ca le povesteste la astia buni, cuminti cum aia rai isi bat joc de ea, el ca bolovanul continua jocul sperand in mari minuni. disperati ce sa spun

| RainmakerX a răspuns:

Ceva de genul... cand iti place de o fata dar aceasta nu te poate percepe mai mult decat un prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor. Cea mai clara explicatie e cea data de Ray rolling on the floor Fetele le considera pe baieti iar baietii ii considera pe fete doar simpli prieteni.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut un amic care desi avea iubita o insela des, desigur eram curios de ce nu o lasa? o iubea pare suprinzator dar putem iubi si insela, pentru ca sexul e o nevoie, deci un badboy are nevoie de iubire, fetele au nevoie de cineva cui care sa se descarce emotional, o data mi s-a descarcat o femeie timp de 8 ore este incredibil cat poate comunica o femeie, cata incarcatura emotionala strange

| Nyarlathotep a răspuns:

Friendzone e atunci cand tu vrei mai mult decat simpla prietenie iar celalata persoana nu, cand cealalta persoana vrea sa te tina la o oarecare distanta.

| Foxy45 a răspuns:

Cind pentru fata/baiatul care te place, esti un bun prieten)) nu mai mult de atit))