| PapushaDeCristaL a întrebat:

Care sunt actele necesare pentru înmatricularea la facultate?

7 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

3 fotografii (format 3x4 cm, color, pe hartie mata);
diploma sau adeverinta de bacalaureat (original);
foaia matricola eliberata de liceu (original);
copie dupa certificatului de nastere;
copie dupa Cartea de Identitate;
adeverinta medicala (eliberata de liceu sau de medicul de familie);
fisa de inscriere (se va completa la secretariatul fiecarei facultati);

| PapushaDeCristaL explică (pentru denismaria92):

Înmatriculare,adică atunci când mergi sa confirmi locul nu pentru înscriere. Ce mi-ai scris tu e pentru înscriere.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu mai tin minte exact. Stiu ca primeai o foaie si iti spunea sa vi cu ea la confirmare. Dar spune la inscriere. Vad ca esti din TM. La ce facultate?

| PapushaDeCristaL explică (pentru DoarBogdan):

Universitatea de vest- Facultatea de economie și administrarea afacerilor

| DoarBogdan a răspuns (pentru PapushaDeCristaL):

Am un coleg pe acolo. Il intreb ce a faccut el? happy

| PapushaDeCristaL explică (pentru DoarBogdan):

Da,chiar te rog ☺

| DoarBogdan a răspuns (pentru PapushaDeCristaL):

Bine. O sa revin cu un mesaj sau ceva.