| Theola a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante, caraghioase sau penibile intrebari pe care le-ati citit pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

1-O colega care nu are internet m-a rugat sa o ajut cu un raspuns insa nu am stiut asa ca apelez la TPU: "Mi-am bagat odata un deget in pasarica, dar nu a curs sange. Mai sunt virgina, sau mi s-a rupt himenul? Repet : NU a curs sange

2- M-am masturbat cu un castravete. O sa nasc muraturi? wtf:-s

3- Una a intrebat Am 12 ani si eram cu un barbat pe strada el m-a luat in vila lui si m-a atins la putzulika(limbaj de rahat mai avea) si dupa m-a dezbracata, iar dupa aceea am vazut o puta lunga si groasa dupa am simtit o durer si dupa sa facut placere, Credeti ca am gresit? [asta chiar a fost coma laughing ]

4-Sotia mea este insarcinata, dar nu ii mai vine menstruatia! Oare ii bea bebelusul sangele?

2 răspunsuri:
| Prajitură a răspuns:

"Daca m-am masturbat cu degetul pot ramane gravida?"
rolling on the floor))
imi pare rau pentru fata blushing
dar e penibila laughing

NOname
| NOname a răspuns:

Luati-va o cafea (sau cine ce prefera), relaxati-va in fotoliu si pregatiti-va de o portie buna de ras. :D
http://www.tpu.ro/......-vreodata/ (fara numar...)
http://www.tpu.ro/......rilizeaza/ (intrebari devenite deja un fel de traditie pe TPU) :D
http://www.tpu.ro/......-frumoasa/ (si aici am ras mult si bine, si am ramas foarte surprinsa, cand am primit fundita, tinand cont mai ales de faptul, ca sunt fata) :))
http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/voi-mancati-pizza-cu-paine-sau-altceva-d/ ...tot cu mamaliguta, dar mai merge si cate-un "cornculapte" (cine stie - cunoaste);), desi riscul indigestiei e cam mare. :));)
Culmea stiti care este? Ca cele mai amuzante (amuzanto-stupide) intrebari apar la oricare alta categorie, numai nu la Trivia/Amuzante. Poftiti niste perle de pe TPU:
"Care este id-ul adevarat a lui miley.ca sa dea web microfon il vreau cat mai repede. daca raspundeti la asta va raspund si eu la ceva pliz ziceti-mi care esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?"
"Voi ma vre-ti scoala?" (no coment) :))
"Fetelor de ce unele sunteti atat de proaste?" :))
"Ti se pare ca ai dreptate?" :))
"Cat imi este de fidel?" (te crezi la gicitoare, draga?)
"Dece nu se aude mai tare?" (ce? cum curge apa in WC? sau gandurile din capul tau? pentru ca nu exista!) :))
"Cat costa sa ajungi ca Paris Hilton?" (aceasta e una chiar foaaarte inteligenta!) =))
"Cum pot sa ma bag pe hi5?" :))
"Cat trebuie sa intre pen*sul in vagin ca tipa sa fie excitata?" =))
"Nu stiu, ce inseamna numele meu." :))
"14 cm sunt de ajuns? pareri de la fete." (14 cm de ce?) :-j
"Unde sunt fetele inalte in bucuresti?" :))
"Care vrea sa fie impreuna cu mine?" (eu una sigur - nu!) :-j

Mamele din lumea intreaga, lasati copiii sa mearga la scoala! :D