| lacaterinca a întrebat:

Care sunt planurile voastre pentru seara asta?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nimic special, stau in pat si ascult muzica! :/

| Wøodenpints a răspuns:

De obicei eu nu-mi fac planuri. Mi se pare de căcat să știi ce-o să faci peste ceva vreme.
Dar cel mai probabil după ce scriu răspunsul ăsta, termin sticla de vin, mai dau câteva răspunsuri mai incoerente și cu mai puține litere în cuvinte decât aici, o să mă car afară să bag niște suc de hamei în mine și să sper că o să-l gasesc pe măsură ca sa fiu apt de muncă mâine dimineață.
Dar la fel de bine pot să adorm după ce scriu răspunsul ăsta sau pot să mă trezesc la 4 dimineața la sectia 2 de poliție pentru că m-am pișat pe fața lu' Ponta care-mi rânjea de pe un panou electoral.
Opțiuni sunt infinite, ar fi odios să-mi pun în minte doar un singur lucru pe care să vreau să-l fac în restul zilei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic special.

| AleexNC a răspuns:

Somn, un somn lung si bine meritat. sigh

| angemon500 a răspuns:

Sa ma uit la uefa champions league