Carui fenomen natural ai vrea sa ii fii martor si de cat de aproape?

130 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aurora boreala! Cu cat mai aproape, cu atat mai bine.

| Bacemi a răspuns:

Eruptie vulcanica. Suficient de departe laughing

| 愛日本 a răspuns:

Aurora boreala

| AvalohAlyn a răspuns:

Sfarsitul lumii, fenomen natural la un moment datlaughing)

| amaadina a răspuns:

Mi-ar placea sa vad un fulger globular, la o distanta cam de 10m. Ar fi interesant. :D
https://www.youtube.com/watch?v=4XRzD-2iuGU

| Liviu a răspuns:

Sa vad un curcubeu de aproape, sa ma 'mangaie' aerul, stop stop stop, devin prea sentimental, de ajuns deci un curcubeu laughing restul dosent matter.

| RAY a răspuns:

Eu as vrea sa vad aurora boreala

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aurora boreală/ polară. Cât mai aproape!

| T0T a răspuns:

Auroră boreală de aproape, iar gen vulcani, tornade f5, de la o distanță în care pot privi dar fără să fiu afectat. Ar fi interesant să văd și o stea căzătoare, mai degrabă un meteorit/asteroid care trece foarte aproape de pământ.

| anonimg a răspuns:

Atunci cand Domnul Isus va veni pe norii cerului; si sa fiu aproape de tot de El.

| LoveSleep a răspuns:

Big Bang.

| RainmakerX a răspuns:

Curcubeu dublu.Foarte aproape.(La capatul lui ar fi bine, poate gasesc vreo oala cu banuti cine stie?)

| RainmakerX a răspuns:

Curcubeu dublu.Foarte aproape, destul cat sa il pozez. Vreau sa am o amintire frumoasa, nu numai imaginea din mintea mea.

| oprescudorin11 a răspuns:

Cred ca mi-ar place un vulcan, dar alaturi sa vad cum fac sex nestingheriti Andreea Merkel cu Vladimirovici Putin.Sarindu-le fulgii de pe ei!

| raMLesS a răspuns:

Aş vrea să-i fiu martor unei tornade F5 la vreo 40-50 metri distanţă, stând intr-o maşina, vreau ca atunci când văd tornada, să plouă torenţial şi să cadă multă grindină laughing.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Vreau sa vad o hypernova si sa fiu suficient de aproape cat sa vada universul care e mai puternic:hypernova sau pumnul meu

| Mayar a răspuns:

Curcubeu dublu - cat se poate de aproape big grin

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Aurora polara.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

As vrea sa vad cum erupe un vulcan thinking
Dar sa nu fiu foarte aproape

| AtateaConditii a răspuns:

Tornada, cea mai apropiata distanta sigura.

| Croampa a răspuns:

Avalansa! big grin
Sau orice legat de zapada, like zapada! big grin

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cutremur de gradul 9, 8. si as vrea sa fiu La 300 ani lumina distanta. Sau macar pe Marte daca nu se poate asa departe.

| TiberiuFasole a răspuns:

Tornada, dar nu chiar aproape.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fiu martor la un fulger sferic care are sansa sa apara odata la 500 de ani.La distanta sigura si va trebuit sa stau nemiscat fiindca o simpla miscare si va inainta la tine iar dupa va dati seama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tsunami,la 2 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ploaie de stele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arestarea politicienilor corputi din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape de fulgere, de-aspura lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formarea Universului laughing