| Larisa_Haiduc_2000 a întrebat:

Cat de zgariat este telefonul vostru? big grin

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Am un S4 de aproape 8 luni de zile, si este lacrima ca din prima zi, si n-am pus folie de protectie sau husa de silicon pe el happy

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Foarte putin. Am de aproape doi ani telefonul actual.

| AtateaConditii a răspuns:

Are doar o gaura pe margini in rest e ca nou nout si nu am husă la el:X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e doar zgâriat, e şi crăpat într-un colţ.
Mulţumirile mele lu' frate-meu.

| Madayna a răspuns:

Foarte putine zgarieturi are, am grija in general de tot ce-mi apartine.

| Vlach a răspuns:

Mai deloc

| Kampion a răspuns:

Eu folosesc symbian nu touch-uri ca ala daca il scapi pe parchet sau pe asfalt te alegi cu o zgarietura pe ecran. Deci al meu nu e zgariat. Baftawinking

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Nu prea are zgarieturi si nu folosesc nici husa si nu are nici folie. De telefon chiar vreau sa am mare grija pentru ca avem o relatie foarte buna, dormim noaptea impreuna. big grin

| Maximilian191 a răspuns:

In prima zi cand l-am luat i-am tras o zgarietura pe touch de toata frumuseta. De cand mi-am luat husa si folie arata ca in prima zi