| DeathLord93 a întrebat:

Cat timp poate functiona normal calculatorul dupa instalarea celor necesare in conditiile in care are antivirus si tot ce e nevoie pentru evitarea oricaror probleme minore Cam la cat timp pot aparea divergente?

1 răspuns:
| UzOm a răspuns:

Am windows 7 de opt luni și ceva. Trei luni am stat fără nici un program de protecție, dar după am văzut că începe să meargă la vale. Am instalat mai apoi ăstea: Avast, Advanced SystemCare 10, Comodo Firewall, Security Task Manager și încă niște programe care vin cu Adv. SC 10. Acum ce-i drept, nu mai merge ca la început dar, tot funcționează cum trebuie.