| Xchr a întrebat:

Cate episoade are Naruto Shippuuden? Funda!; d

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Momnetan are 205 ep aparute, dar anime-ul nu s-a terminat si apare un ep nou in fiecare joi! Daca vrei sa te uiti la Naruto Shippden uite http://anime.kage.ro/anime/naruto/index.php
P.S Cred ca acest anime o sa mai continue mut timp pentru ca manga-ul dupa care este facut e mult in fata sa!

2 răspunsuri:
| Clara120 a răspuns:

Cum a zis si annahandball, momentan au aparut 205 de episoade. Apare un episod nou in fiecare joi pe AnimeKage(unde e si manga). Animeul este mult mai in urma fata de manga.Momentan sunt 533 capitole Manga. Dupa calculele mele episoade vor fi de la 269 in sus, ca inca nu a aparut ultimul capitol manga.:d