| Pam_Dungeon_1915 a întrebat:

Cati dintre voi ati avea curajul sa traiti in mijlocul naturii timp de o saptamana fara nicio unealta. Obligat sa iti procuri hrana singur?

12 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai daca am cainele cu mine mie mi-ar conveni si in plus daca am apa sunt multumit.

| RAY a răspuns:

Mi-ar placea asa ceva dar nu in Romania si in africa de unde a plecat stramosi nostri

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oh. Cat as vrea aasta. M-am plictisit de ce e pe aici big grin

| T0T a răspuns:

Nu cred că aș avea curajul ăsta, dar acum depinde ce mi se oferă la schimb.

| Mădă0611 a răspuns:

Fara unelte si sa ai numai mancare in jur, devii rapid mancarea altora.

laughing "Grevistii foamei o duc intre 40-70 de zile doar cu apa plata." O duc spre spital, la sectia morga.

| LoveSleep a răspuns:

În mijlocul deșertului aș vrea să te văd.

| Doub a răspuns:

Să mănânc gândăcei? No mersi.

| WaterDrop a răspuns:

Ca sa faci asta trebuie sa gasesti natura intai, au avut ei grija sa ne lase fara ea asa ca probabil vom muri de foame majoritatea in asemenea situatie.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Apa sa fie, ca de foame nu se moare intr-o saptamana.
Grevistii foamei o duc intre 40-70 de zile doar cu apa plata.

| florinflorescu a răspuns:

Eu mi-as dori o astfel de provocare.
Nu am incercat dar tare mi-ar place, stiu sa supravietuiesc fara unelte, dar pe parcurs ti le faci. Trebuie sa fii dispus sa mananci orice si sa ai psihicul puternic de invingator. Altfel dupa 2-3 zile clachezi. Faina intrebarea ta. Tu ai curaj?

| Pam_Dungeon_1915 explică:

Sa zicem ca eu mi-am propus sa fac asa ceva. Sa stau departe de civilizatie pentru a pune la incercare psihicului omului de a provoca natura si pericolul care se afla in mijlocul ei. As numi-o un fel de expeditie.

| Pam_Dungeon_1915 explică:

Nu stim pana nu incercam.