| anonim_4396 a întrebat:

Căutând pe net,am găsit asta, ce părere aveți?
http://blogdecititori.ro/nu-mai-cititi-cartile-dauneaza- grav-sanatatii/

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Imi place! Oamenii au uitat sa mai si citeasca. Daca te uiti in magazine rar mai gasesti un client iar pe net nici macar e-book reader nu prea gasesti.

| R0R0 a răspuns:

Mie imi place sa citesc.E una din pasiunile vietii mele.

| Idkidk a răspuns:

Este un articol neadevărat! Nu dăunează aşa ceva! E bine să citim! Ne ajută la cultura noastră generală!

| zurick a răspuns (pentru Idkidk):

L-ai citit?

| Danzell a răspuns:

Satira? si sarcasm?

| syd a răspuns:

Mi se pare cliseic sincer

| zurick a răspuns (pentru syd):

În regulă.Te rog să-ți argumentezi opinia.

| syd a răspuns (pentru zurick):

Pe mine ma enerveaza genul de oameni care fac atata tam-tam din faptul ca citesc. Cel putin unde locuiesc eu exista din ce in ce mai multe persoane care fac asta (chiar prea multe). Si au ajuns sa ma irite de-a dreptu. Si cred ca acele persoane au fost primul lucru care mi-a venit in minte cand am citit articolul respectiv, de unde si reactia spontana (poate eronata) de "Oh not this sh*t again".

| IAmTheLegendary a răspuns:

Pasiunea mea este de a citii fabule...

| asperger a răspuns:

Are virusi?
pe mine m-a blocat antivirusul.