| hypothesis a întrebat:

Ce activitati interesante care sa va distreze o sa faceti in vara asta?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu putin noroc si sprijinul unei pile care o am la servici, sa primesc un autobuz mai bun laughing ca sa fiu implinit ca sofer si mandru ca am sub picioarele mele piese bune si confort in circulatie

| AvalohAlyn a răspuns:

Nimic interesant, doar o sa citesc cateva carti si o sa ma plimb prin parc, prin oras..Am in vedere si Biblia.

| hypothesis explică (pentru AvalohAlyn):

Noi am avut o discutie, dar observ ca inca nu ai iesit din starea aceasta si tot insisti pe ea. Vezi ca poate dauna.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru hypothesis):

Pai cum poate dauna credinta in Dumnezeu?

| hypothesis explică (pentru AvalohAlyn):

Asta numesti credinta? Frecand site-ul cu intrebari la rubrica Religie?
Nu cred ca in asta consta credinta. Tu, de fapt, nu stii ce sa alegi. Cauti avantaje/dezavantaje pentru amandoua starile:credinta si necredinta. E clar ca just este sa spui ca nu exista niciun argument valabil pentru existenta lui Dumnezeu, insa tu te precipiti si cauti nod in papura.
Ce vrei pana la urma sa descoperi? Cauta argumente si in "tabara" cealalta, nu numai asa-zise dovezi prin care se INCEARCA demonstra existenta.

| AvalohAlyn a răspuns:

Apropos,uitasem,cea mai distractiva activitate si mica pe care o am e jucatul cu motanul meulaughing))))))

| raMLesS a răspuns:

Tai lemnele lu mamaia laughing Apoi beau o cană de apă, apoi se face primăvară şi ancepe şcoala, uraaa laughing)).

| syd2 a răspuns:

Buna.
1.Mi-ar placea sa invat la pian niste piese grele de asa compozitori ca si Ravel sau Liszt.
2.Mi-ar placea sa-mi gasesc prieteni care au aceeasi gandire ca si mine.
3. As vrea sa mai gasesc carti de Shakespeare pe care nu le-am citit.
4. Sa citesc cat mai multa filosofie sau cat mai multe carti de Dostoievski si Tolstoi.
5. Sa cunosc mai multi compozitori clasici.
6. Sa ma plimb pe afara gandind, despre unele lucruri adanci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa lucrez si sa castig cativa banuti iar cand incepe scoala sa ma laud cu niste cizme bengoase de la Bershka. Glumesc, pentru altceva imi trebuie mie banii. Tu ce planuri ai?

| L1feDRAIN a răspuns:

Astept sa treaca vara. Foarte interesant te asigur, dar in punct de vedere serios chiar fac asta.

| syd2 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Ba tu mai saturat sa intri pe siteul asta ca se povestesti la toti povestea de mu"i"e plina de muci roz, du-te si plangete lui mami doar nu umple de muci si acest site. HAi pleaca.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Ce? nu.ce? Stii ceva baiete eu nu povestesc nimanui nimic, asta tu ai grija adminii sa nu-ti stearga contul ca la raspunsurile mele nu au facut nimic desteptule.Eu am muci roz si sunt in nas la tine sunt verzi si stau pe limba.

| ale153 a răspuns:

Somnul, mersul cu bicicleta si gatitul happy