| KillMePlease a întrebat:

Ce ai face azi daca nu ai mai exista maine?

34 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

As face publice o parte din versurile pe care le-am scris, si asi da sfaturi persoanelor pe care le-am cunoscut

| KamaSutra a răspuns:

Tot ce imi trece prin cap

| SergiuBoss11 a răspuns:

As ucide cat mai multi oameni sa stiu ca nu plec singur de pe lumea asta si m-as imbalsama in sangele miilor de victime etc. glumesc, probabil as scrie o scrisoare de ramas bun si m-as pregati de inexistenta, apoi mi-as cere scuze de la cinevathinking(de-ale mele) si cam atat.

| KillMePlease explică (pentru SergiuBoss11):

Ai inceput interesant...Mi-ai dat niste idei
Ai terminat plictisitor

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

As omori oameni si as viola femei.

| VibeTrix a răspuns:

Orice

| TiberiuFasole a răspuns:

Nu ar exista viitorul daca nu ar fi maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As iesi cu tine la o cafea...si apoi cine stie laughing

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Iti zic eu ce se va intampla dupa cafea: te voi omori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as gandi la ce lucruri sa fac poimaine. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce mi-ar trece prin cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aș spune unui băiat că îl plac.

| unprietenaproape a răspuns:

Intr o zi am sa spun aAasta, e ultima
si voi fi bucuroasa

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Ce vreau sa fac:"As face tot ce nu am avut curaj sau mi-a fost rusine sa fac pana acum deoarece maine nu voi mai exista si nimeni nu ma va mai putea critica sau sa ma certe!" (am dat copy paste)
Ce as face: M-as impaca cu ideea ca mor si as sta intins, cu fata in sus, privirea tintaun punct fix, gandindu-ma la intreaga mea existenta. big grin

Acum, pana nu esti in situatia respectiva, nu ai de unde sa stii sigur.

| Park1Suin a răspuns:

As face tot ce n-am facut pana atunci si le-as zice tuturor oamenilor dragi mie ca-i iubesc enorm.

| Krixxus a răspuns:

Probabil as face ceva sa stiu ca raman in istorie, in cazul in care chiar nu as mai exista ziua urmatoare... gen o bomba cu cat mai multe victime, astfel in cat sa fie amintita in fiecare an

| BlackAndWhite1 a răspuns:

M-as arunca de pe un bloc.

| Teodora_Gabriela_1985 a răspuns:

As face tot ce nu am avut curaj sau mi-a fost rusine sa fac pana acum deoarece maine nu voi mai exista si nimeni nu ma va mai putea critica sau sa ma certe!

| Dobre_Dana_1991 a răspuns:

Pai as face toate lucrurile traznite pe care mi le as dori farse si tot felul de chestii iar dupa as scrie o scrisoare pe care sa o pun la loc sigur in caz ca dupa vor exista fiinte mai evoluate sa vada ca au trait si forme de oameni mai neevoluati pe langa ei

| Wondering a răspuns:

Cel mai probabil, as gasi in mine farama de curaj care sa ma faca sa imi pot indeplini dorintele (care pot fi indeplinite intr-un timp atat de scurt).
Si as manca multe clatitelaughing