| eu63453 a întrebat:

Ce ai face daca ai castiga la Loto?

11 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Cu o parte din ei, mi-as platii benzina pentru o calatorie cu masina prin europa si sua. Apoi cu restul mi-as incepe o mica aferece

| Narcis2007 a răspuns:

Un sfert ii tin in banca in caz ca ceva merge prost, un sfert ii cheltuiesc si jumate ii investesc

| zurick a răspuns:

I-aș păstra pe toți ca să merg în Anglia la studiul astronomiei.Ei bine poate și o mică petrecere.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Calatorie in jurul lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vilă cu piscină, garaj, curte mare și mașină.
:3

| j1NNNx a răspuns:

As ajuta saraci si as dona o mica suma la o biserica. Restu parintilor! big grin

| MotanAndrei a răspuns:

Mi-as deschide o afacere profitabila, gen: Un club de noapte si o sala de jocuri de noroc. Cu bani investiti, cu siguranta in timp ii voi scoate din incasari mult mai mult. Dupa sumele castigate iar le reinvestesc pana ce se inmultesc cifrele de afaceri. Si dupa 2-3 ani, voi vrea sa deschid si un hotel la sinaia si unu la mamaia. Funda?

| Iamnotme a răspuns:

M-aş plimba prin toată lumea asta laughing

| under89 a răspuns:

Ți-i donez ție happy Mulțumit?

| Bringmelight a răspuns:

Depinde de suma. As pleca din tara asta mizerabila si m-as stabili in Sua. Tu ce ai face?

| eu63453 explică (pentru Bringmelight):

Jumate ii pun in banca si cu cealalta imi fac viata ca oricum nu mi-am trait-o pana acum.winking