Ce-ai face daca te-ar prinde grindina in timp ce inoti?

In Siberia se-ntampla si asa ceva:

Tu cum ai proceda?

49 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma duceam sub pod laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

As inota in continuare pana la cel mai apropiat liman. Mi se pare logic; doar nu m-oi opri in mijlocul apei sa astept sa ma inec!
Oricum, intrebarea asta depaseste orice limita a ridicolului!
Mai aveti voi pe la oracol intrebari total cretine, dar asta le intrece pe toate!
*Succesuri!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu stiu sa inot, asa ca, daca sunt pe plaja, incerc sa ma ascund unde oi vedea.
O zi bunahappy

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca sunt in larg si gheata e mare,nu prea cred ca as mai avea timp sa ma gandesc ce sa fac, mi-as apara capul, poate sa scap vie!
Daca sunt aproape de mal, as iesi din apa in timpul cel mai scurt, o grindina bulgareasca asa nevinovata mi-a indoit candva tabla de la Toyota...

| DenisIonut01 a răspuns:

Mi-as lua lucrurile de pe plaja si as fugi sa ma adapostesc.

| Fernando9Torres a răspuns:

Daca as fii in locul vreunuia din video, as lua umbrela aia sub care se adabostesc aia, si as fugii cu ea!

| kar1GaNNN a răspuns:

As lasa hainele pe mal si as fugi acasa in pielea goala.

| LTAA a răspuns:

Selfie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fugi repede inapoi pe TPU si mi-as promite ca n-o sa mai ies niciodata din casa, brrr...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as scufunda sa nu ma ude.

| Hakuouki a răspuns:

Daca as fii pe plaja in Mamaia, mi-as lua o limonada la 15lei calda si as sta cu ea in aer sperand ca va cadea gheata in pahar. Daca as fi in alte zone, mi-as lua ceva mai exotic.

| Lαrisα a răspuns:

Gheaţă gratis! rolling on the floor

| PopAdrian a răspuns:

Ma transform in siren si inot in adancuri sa nu ma loveasca gheata laughing

| anonima0101 a răspuns (pentru PopAdrian):

laughing)))))))))))))

| PopAdrian a răspuns (pentru anonima0101):

Ce, vrei sa zici ca tu nu te-ai face sirena?

| DarkAndDreary a răspuns:

As continua sa inot de parca nu s-ar intampla nimic.

| Blamely a răspuns:

Nu se va întâmpla pentru că nu știu să înot.

| SabinaQueen a răspuns:

As sta sub apa pana s-ar opri grindina.

| LikeARollingStone a răspuns:

Nu stiu. Ar trebui sa-mi intreb instinctul de supravietuire, da' e cam timid. Stii vorba aia : ''Mutu *** pamantul''? Aia e!

| anonima0101 a răspuns:

As face multee laughing ....defapt as iajunge pe mal...mi-as lua hainele pe mine pentru ca nu pot pleca goala laughing ..si as fugi ca disperata acasa laughing)

| Okkultist a răspuns:

Cat de idiot sa fi sa nu previ acest lucru dinainte?
Ma adopostesc sub ce-a mai apropiata constructie. Inotand la mal pe sub apa, bineanteles.

Răspuns utilizator avertizat
| iCappy a răspuns:

O intrebare simpla cu un raspuns simplup:
As pleca.

| YellowMoon a răspuns (pentru iCappy):

Ai foarte mare dreptate!

| DanielPH a răspuns:

As fugi la mal si m-as adaposti.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Cel mai sigur e in apa. Ce sens are sa iesi, daca afara ploua cu gheata, pe cand in apa e caldut?

| Macryna a răspuns:

Inot in adancuri pana la mica sirena si acolo ma va caza la un super hotel marin si apoi as merge cu ea la un aquapark happy

| RedDeath a răspuns:

As sta sub apa pana se termina grindina, si aerul meu :d

| Ottakringer a răspuns:

Ma duc sa imi cumpar o shaorma! big grin

| lucian_2018 a răspuns:

Ies din apa si caut un loc in care sa ma adapostesc

| Alissa11 a răspuns:

Sigur as face tot posibilul sa ma salvez, orice...

| Andreea555012 a răspuns:

As pleca

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

M-as ingropa in nisip.