| LovelyKiller a întrebat:

Ce anime de gen Naruto, Beelzebub, Ao No Exorcist sau Vampire Knight mai stiti? funda big grin

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Depinde ce cauți... iți dau după genuri (ce mi-a placut mie).
Romance : zero no tsukaima (3 sezoane al 4 e in 2012) / InuYasha (2 sezoane 4 filme ), Toradora! ( 26 ep. )/ Suffle (24 episoade) /Kaichou wa maid-sama (26 ep + 1 OVA ).
Vampire : Karin The Chibi Vampire (24 ep), Shingetsutan Tsukihime(12 ep )
Action :Angel Beats! (13 ep ) D.N.Angel (26 ep )
Cam atât, ti-am dat ce mi-a plăcut mie, dacă ți-a plăcut vk iți va plăcea cam tot ce ți-am dat.

2 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Gen naruto (shonen anime) ar fi: One Piece, Fairy Tail, Soul Eater, Bleach, Nabari no Ou, D.Gray-man, Katekyo Hitman Reborn etc.
Ao No Exorcist : Beelzebub, Chrno Crusade, Soul Eater, D.Gray-man,Yu Yu Hakusho
Vampire Knight : Karin, Blood+, Ghost Hunt, Kuroshitsuji.

| razdark14 a răspuns:

Cel mai jale e bleach fairy tail death note