| StArLyLy31 a întrebat:

Ce ati fi dorit sa fiti intr-o alta viata?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mecanic pe locomotiva in Germania

| AvalohAlyn a răspuns:

Scriitor de succes, personalitate remarcanta, actor celebru sau artist.

Viseeeeee

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
1.Gamer cunoscut in toata lumea.
2. Un solist la o formatie cat de cat cunoscuta gen Imagine Dragons, Starset, Skillet, Linkin Park s.a.m.d.
https://www.youtube.com/watch?v=fmI_Ndrxy14

Vise...:(

| Nirvanaaa a răspuns:

Zombie happy.

| doreal a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Lool, deci ascultam asta https://www.youtube.com/watch?v=Vw5MYv-5xZE si am vazut comentariul tau :)). Ce coincidenta...

| Sociopat a răspuns:

Artist.

| Copac13 a răspuns:

O mangusta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O printesa.

| Cσcσ a răspuns:

Poate vampir. Insa, ca vampir, as fi trait tot in Romania, dar nu conteaza, mi-ar fi placut sa fiu vampir. big grin

| StArLyLy31 explică:

Eu as fii dorit sa fiu o zana care sa implineasca dorinte si care sa traiasca in America!

| Shirooo a răspuns:

Daca as fi baiat, as vrea sa fiu un band member, daca fata o idol in japonia :3