| LexiEla a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac iubitului meu de majorat? Vreau ceva special, nu nemuritorul ceas/parfum/rama poze.

4 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Depinde de buget, dar si lucrurile simbolice sunt dragute.
•o sticla de vin din acelasi an cu el(eu zic ca e draguta ideea);
•elicopter cu telecomanda;
•tigara electronica(daca fumeaza);
•casca pentru motocicleta(daca are asa ceva laughing;
•sa mergeti amandoi la paintball cu laser;
•accesorii pentru calculator:mouse cu wifi, tastatura fosforescenta, jocuri pentru pc sau consola.
big grin

| volumexd a răspuns:

Pentru asta ar trebui sa stii ce-i place... Ca idei sa zicem originale ai putea sa-i iei un animalut de companie( in caz ca ii plac animalele laughing ), o camasa sau ceva... Sper ca te-am ajutat oricumwinking

| AncutaM a răspuns:

"Nemuritorul" parfum ce are? :P
Un Bleu de Chanel http://parfumero.ro/bleu-de-chanel-apa-de-toaleta/ de exemplu este un exemplu de parfum extraordinar pentru barbati. In ciuda faptului ca este EDT are o persistenta foarte ok.

| LexiEla explică (pentru AncutaM):

Motivul pentru care nu vreau sa ii iau un parfum este ca mereu i=am laut parfum, si ma gandesc sa fie totusi ceva special