| AndaVr a întrebat:

Ce cadou in semn de mulțumire aș putea să-i iau instructorului meu auto? M-a ajutat foarte mult, îmi facea orele întregi ba chiar mai tinea mai mult si nu i-am zis niciodată să vină la o cafea, n-am stiut cum să-i zic, nici nu cred că accepta să-i platesc eu de aceia am tot evitat.
L-am tot bătut la cap să mă ia mai repede la condus si cu greu mi-a facut loc prin programul lui, mă simt atât de prost.
Aveți vreo idee ce aș putea să fac?

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Un simplu si sincer multumesc, spus din inima + o bere cred c-ar fi sufficient.laughing