| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca este mai "rau" : un baiat la 15 care incepe sa faca sex sau unu la 20 care este inca virgin?

De ce pun intrebarea asta laughing. Saptamanile trecute a fost o intrebare " v-ar placea fetelor sa faceti sex cu un virgin " si majoritatea fetelor au raspuns "nu". Desigur ca m-au amuzat raspunsurile pentru simpla chestie care am zis-o aici la inceput aici. Adica, daca face sex la 15 ani " vai doamne uite frustratul ala " daca are 20 de (dq stie, poate si mai mult ) "nu fac sex cu ala, nu stie "meserie" " Revenind la intrebare, care e mai "rau" dupa mintea voastra?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este un singur caz in care poti folosi cuvantul rau. Si anume sex la 15 ani.

Nu reprezinta nimic rau in a fi virgin la 20 ani

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

"Nu reprezinta nimic rau in a fi virgin la 20 ani" asa zic chiar toate fetele si totusi nu le-ar place sa faca sex cu unul de genul. intelegi unde bat? e aiurita chestia asta

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu daca as fi femeie, chestie care se aplica si la barbati, as prefera oricand sa fac sex cu o virgina/virgin... de ce? Simplu as avea mai multa incredere cand stiu ca nu am cu cine sa fiu comparat...

una zic oamenii pe net, alta e realitatea

| KodrutZ a răspuns:

Rau? Nici unul. Mi se pare absolut dramatic ca la 20 de ani sa fie, tehnic vorbind, VIRGIN. Nu de alta, dar cred ca peste 90% dintre masculi isi pierd virginitatea cu propria persoana. Cine nu recunoaste ca prima oara si-a belit-o si lustruit-o singur e fie ipocrit, fie ipocrit.

| 愛日本 a răspuns:

La 15 ani este mult prea devreme. Nu pot zice ca la 20 este prea tarziu, e ok.

| RAY a răspuns:

La cate fite au fetele din ziua de azi, nu trebuie sa te mire

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta prima. Ala e cel mai rau caz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala de 15.
La 20 e normal sa fie, zic eu rolling eyes.
Si daca ar fi sa aleg, l-as prefera pe-ala fara "meserie", stii tu, fara boli.

| LiveForNowSpeed a răspuns:

Intre 15 si 20 e 17, 5 adică atunci e cel mai bine laughing