| OoKidaLoveoO a întrebat:

Ce credeti despre poza de la profil? O schimb cu o poza cu mine sau pur si siplu o imagine?

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa pui o poza cu tine si sa te cunoasca lumea, pune. Daca vrei pur si simplu sa fii anonima, pune o imagine care te caracterizeaza cel mai mult. Poza de profil ii ok, atata timp cat nu pretinzi sa fi altcineva.

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Pai daca vrei sa-ti "protejezi" indentitatea nu pune o poza cu tine, poti alege o poza de pe net care sa te reprezinte.

| LolaLollita a răspuns:

Depinde doar de tine, pe mine una, nu ma afecteaza cu absolut nimic.

| kaatalyna a răspuns:

Schimb-o cu a ta cred ca nici o fata nu e mai frumoasa ca tine.

| Portocalaaa56789 a răspuns:

Punte-ti ce poza vrei tu laughing tie trebuie' sa-ti placa happy