| anonim_4396 a întrebat:

Ce e cu toate chestiile legate de moda. Adica uitati http://imgur.com/Y1wSSxt
Daca nu se ducea Mădălina Ghenea nu stiu unde îmbrăcată asa, nu apărea acest stil. Si cine ar purta asta? E si ciudat. De ce trebuie sa copiem oameni buni? Pe Iulia Albu de ce nu o copiem? De ce nu mergem cu gaina dupa noi si cu un sobolan mort in cap? Sa fim seriosi acum.
Sa ne îmbrăcăm acum in costum traditional, ca altfel nu suntem la moda. Doamne fereste. Voi ce credeti despre astea?

Răspuns Câştigător
| vaporwave a răspuns:

Daca-ti zic ramai datoare cu o funda! laughing
Alișa Chiz( Alisia Keys)! big grin
Cred ca-m scris relativ corect... thinking

33 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu trebuie să copieze nimeni pe nimeni. Fiecare ar trebui să aibă stilul său după gustul său.

Nici nu am auzit de Mădălina Ghena.

| LoveSleep a răspuns:

Eu port mereu pantaloni de trening, cămașă și pantofi.
#still

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Si cravata?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar n-ai ce e aia modă.
Cum să porți mă cravată cu pantaloni de trening?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Cum sa porti trening cu camasa?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine.
Ce-are?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ce are...auzi si tu. Elegant combinat cu sport. Pai daca te-ar vedea Iulia Albu ar pune gaina pe tine.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum de ești așa credulă?
Am mai zis asta, dar tu chiar nu faci diferența dintre glumă-ironie și adevăr.
Serios vorbesc, încearcă să faci ceva în privința asta laughing

Eu sunt ironic și iau totul ca pe o glumă în 98% din cazuri, sunt ultima persoană cu care să vorbești ceva serios. Deci nu mai lua tot " de bun ". Zic și eu...

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Stiam mai ca glumesti. laughing
Chiar pare ca iau in serios?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, așa pare :]]

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Wow... Cresc, devin femeie serioasa. Da..nici eu nu cred asta. laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Cică femeie laughing

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi! big grin

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ce... laughing o sa fiu si femeie. Da nu ma vad, nu mi se potriveste cuvantul.

| KillMePlease a răspuns:

prostii

| KamaSutra a răspuns:

Fiecare ar trebui sa aiba propriul stil si sa nu copiem pe nimeni

| Croampa a răspuns:

Eu nu ma mai imbrac de acum in colo! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

I don't want to see aoleeeeu.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci ma sustii complet! thumbs up

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Ba nuuuuu I don't want to see

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, am stabilit! big grin
Asa ramane! thumbs up

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Îmi ard ochii.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Dis gărl iz on faiăr! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Ba tu-mi citesti gândurile? Am cântat versul asta toata ziua. Du-te ba.
Dar cine canta? Ca de aia ma si gandem la melodie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Alicia Keys.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am dat deja funda. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma omor eu dupa funde.
Dar am vazut acolo si nu am reactualizat pagina sa vad daca a mai spus cineva.

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca-ti zic ramai datoare cu o funda! laughing
Alișa Chiz( Alisia Keys)! big grin
Cred ca-m scris relativ corect... thinking

Răspuns utilizator avertizat
| SabinaQueen a răspuns:

Asa e lumea! Fiecare alege sa face ce vrea. Prin stilul meu am vrut totusi sa-mi arat si personalitatea si cred ca toti ar trebui sa facem asta, dar asta e.

| anonim_4396 explică (pentru SabinaQueen):

Asa e.

| vaporwave a răspuns:

Si cu ce te deranjeaza pe tine felul in care se imbraca altii
pana la urma moda asta e, copiat, in majoritatea cazurilor. nu cred c-ai venit tu pana acum cu ceva idee revolutionara, ci doar porti ceea ce creaza altii si mai poarta inca 17283738 de persoane
fiecare se imbraca asa cum are chef, si asta e ok pana in momentul cand te duci imbracat pe strada vara cu pantaloni largi negri, tricou la fel, porti 7 lanturi la gat, nu ti se vad incheieturile de bratari sau in ceva costum dintr-ala de cosplay si te astepti sa primesti doar aplauze si felicitari si sa nu se holbeze lumea la tine. in concluzie, imbraca-te cum vrei, dar nu avea pretentia ca ceilalti sa te respecte pentru felul in care o faci

| anonim_4396 explică (pentru vaporwave):

Nu am vreo pretentie. Dar sa recunoastem, apar tot felul de stiluri stupide. Sa ne îmbrăcăm acum cu costumul traditional intreg si sa iesim le drum. De ce nu pot fi oamenii normali? Asta am vrut sa scot in evidenta.