| KillMePlease a întrebat:

Ce e mai rau, sa esuezi sau sa nu incerci niciodata?

17 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Nu exista sa esuezi. Exista doar ceva ce nu a mers cum te asteptai. Apoi nu ai decat sa incerci din nou cu alta metoda pana ce reusesti.

| Musique a răspuns:

Să dai greș.
Te poate distruge.

| OldSoul a răspuns:

Sa nu incerci niciodata, nu risti nu castigi, iar pentru a castiga trebuie sa esuezi de mai multe ori, asa ca ori risti totul pentru a iti indeplini visurile, ori esti un fir de praf in viata.

| KamaSutra a răspuns:

Sa nu incerci niciodata

| RareşTPUro a răspuns:

Sa nu incerci.

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

Sa-ti pui intrebari existentiale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu incerci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar asa iti mai misti funduletul de pe scaun si mai vezi lumina zilei si mai scapi si de monotonie.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Ba, da-mi place ca vorbesti singur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Si mie imi place cand vorbesc singur. laughing

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Te cred, (wo)man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 2-a

| unprietenaproape a răspuns:

Poate nu esuezi daca incerci, nu ai de unde sa stii. mai bine o faci decat sa te intrebi mereu ce ar fi fost

| DjNick112 a răspuns:

Sa nu incerci niciodata

| xAlessia a răspuns:

Buna, normal ca e mai rau daca nu incerci niciodata in viata..chiar daca esuezi important e ca ai incercat si ai dat totul. Daca nu incerci nu ai cum sa esuezi!